Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezelnek v. miféle...

Miért kezelnek v. miféle válaszadó guru-ként? Másra miért nem kellek sosem?

Figyelt kérdés

Elég magányos ember vagyok, bár van 2 közeli barátom. Sokan viszont időről-időre megkeresnek, egy séta, vacsora, mozi ürügyén, ahol párkapcsolati, lelki problémáikat a legváratlanabb pillanatokban tárják elém, és nem tudok mit kezdeni a helyzettel.

Ált. megvilágítom a választási lehetőségeiket, v. hasonló esetben elmondom, hogyan döntöttem.

Utána ált. az illetők olyan váratlanul eltűnnek, mint ahogy előjöttek, és csak akkor jönnek elő, ha megint tanácsot akarnak kérni...én meg belefáradtam ebbe. Bosszant, hogy semmi másra nem tartanak alkalmasnak. A legfurább, hogy nemrég az az ember keresett meg, aki ezidáig ellenem furkálódott. Nem tudtam, hirtelen mit akar, és csak ültem döbbentem, mikor elkezdett mesélni a legmélyebb szerelmi vívódásairól.

20/L


2011. máj. 20. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ilyen...volt, aki napi szinten irt ilyen temaban, persze semmi masrol, csak errol es csak akkor, amikor neki tanacs kellett. Ha en kerestem csak azert, hogy tudjam, hogy hogy van, vissza sem irt. Az emailjeiben meg megszolitas sem volt, semmi hogy vagy, csak allandoan a kerdesek, hogy hogy beszeljen a lanyokhoz. Leirtam neki roviden es tomoren, picit durvabb stilusban, hogy ez igy nem baratsag, aztan elmaradtak ezek a levelek. Mondd meg, hogy neked is meg van a sajat bajod, nem tudsz kulsoskent tanacsokat adni. Tomoren, lenyegre toroen epitsd le. Ezek nem baratok, mert csak akkor keresnek, mikor kell valami, semmikor maskor.
2011. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd hogy kelljél?
2011. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Masodik: vagy baratnak vagy semmire, csak ne hasznaljak ki.
2011. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 21:35


Hogymicsodaaa??


Te most gondolatolvasol?


A kérdezőtől szeretném tudni!!


Második voltam :)

2011. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
OK. Csak velemeny volt, mert en is voltam ilyen helyzetben.
2011. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
vagy barátnak, v. hanyagoljon az illető. nem vagyok sem pszichológus, sem v.mi csodatévő sámán. :)
2011. máj. 20. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnál segíteni? Lenne egy orbitális magánéleti problémám :(:(
2011. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Karizmatikus ember vagy, ami jó. Az emberek megnyílnak neked, bíznak a te válaszaidban. Én is ezt csinálom :)

Tudom, hogy néha fárasztó, és idegesítő is, főleg ha egy idő után eltűnnek az életedből, de ha lerázod őket...szerintem egy idő után megbánnád, de persze nem biztos.

Én próbáltam, 3 évig nem is voltam "lelki szemetesláda", ma viszont már nagyon hiányzik, hogy kitárulkozzanak nekem. Szerencsére kezdenek visszatérni a régi "páciensek" :)


Azt tudom neked mondani, hogy sokszor nem tanácsot várnak,hanem csak azt hogy meghallgasd őket. Ha pedig nincs hozzájuk kedved, akkor meg nyugodtan mondd meg nekik.

2011. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez így ahogy van nem igaz. Lehet, hogy egy-két ember megkeresett valami dumával, de hogy nem rohannak hozzád csőstül tanácsot kérni, azt lefogadom.

Kedves 20 éves lány! Mit tudhatsz te az életről, meg ilyen fontos dolgokról? Semmit se tudhatsz. És mivel leírásod szerint is magányos vagy, nagy híred sem lehet messze a panelházban. Úgyhogy örülj, és érezd magad megtisztelve, ha valaki megkérdi, hogy "csókolom, nem tetszik tudni, hogy mi lesz a következő megálló?"

2011. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem éppen ilyen kérdéseik vannak. egyébként meg éppen azért csodálkozom a dolgon, hisz nem gondolom, hogy akkora tapasztalatom lenne, hogy mindig jó, és érdemleges tanácsot tudnék adni.

A magányosság meg nem jelent egyet azzal, hogy a 4 fal között ülsz, és nem ismersz senkit.

Az ember buliban, 20-30-51 ismerőssel körülvéve is lehet magányos, örülhetsz , ha nem kellett ilyet átélned.

2011. máj. 20. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!