Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el azt, hogy a...

Hogyan érjem el azt, hogy a barátom-aki a leendő féjemadjon az én véleményemre, kikérje azt, hallgasson rám, ne mindig csak az legyen amit ő akar?

Figyelt kérdés
Nem akarok én uralkodni rajta, de kettőnk közül mindig az ő akarata érvényesül, hiába állok a sarkamra, hiába adom a tudtára, azt amit én szeretnék, ráadásul keményen, nem hallgat rám..
2011. máj. 21. 10:00
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat kicsit elirtam tehát: aki a leendő férjem adjon az én véleményemre...
2011. máj. 21. 10:02
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ketlem, hogy ezen lehet maskeppen valtoztatni. Esetleg probalkozhatsz ugy, hogy te sem veszed figyelembe amit o mond, ohajt, ha ezt o nem kepes tiszteletben tartani a sajat kivansagod. Egyszeru.

Es nem utolso sorban komolyan meg kene gondold, ha tenyleg egy ilyen ferjet akarsz magad melle.......


25L

2011. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Fontos kérdésekből hagy ki?Írnál egy példát?
2011. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hát például tervezzük a házat, erre ő mondja nekem, hogy az akkor is ugy meg ugy lesz felépitve mert neki már van egy elképzelése, és erre én mondom, hogy és mi van akkor ha én máshogy szeretném???? És erre azt mondta, hogy jo ha te jobban be tudod osztani a helyet akkor lehet másképp is, de hát ugye én meg nem tudom jobban beoszatni..Meg ha a nővéremék elhivnak mindket valahova este vacsizni vagy csak ugy egy italra vagy valami, akkor még kérdeztnem sem kell mert az arcára van irva, hogy nem megyünk, és mindig ugyanaz a kifogás, hogy sokat dolgozik és fáradt jo azt elhiszem,bezzeg mikor az ő haveri körében szülianpja volt valakinek vagy bármi összejövetel és rögtön öltözzek ki nézzek ki jol, és gyerünk!
2011. máj. 21. 10:17
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok.

Ne haragudj, de bunko pasid van. Az ilyenek szerintem mar nem valtoznak.

En azt tanacsolnam szakits vele.

2011. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem haragszom!:) azt tudom én is hogy nem épp a legtökéletesebb.. néha én is agyonütném, de hát szeretem..:)
2011. máj. 21. 10:22
 7/35 A kérdező kommentje:
Amugy köszi első a választ, azért megprobálom amit tanácsoltál és várok még tanácsokat!
2011. máj. 21. 10:23
 8/35 A kérdező kommentje:
Mármint nem a zsakitási tanácsot, hanem hogy én sem tartom amjd annyira vagy semennyire tiszteletben az ő kivánságát!:) Bocsi!
2011. máj. 21. 10:24
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha te azt el tudod fogadni, hogy a te velemenyed semmibe legyen veve, akkor szeresd, maradj vele.

De szerintem sokat fogsz szenvedni az onzosege miatt, ha nem valtoztatsz a helyzeten vagy nem szakitasz.

(elozo vagyok)

2011. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt a helyzet nálunk is!! Az én drágám elhatározta, hogy milyen esküvőnk lesz, hol fogunk lakni, hány gyerekünk lesz, és hogyan fogják őket hívni. Engem meg sem kérdezett, hogy esetleg lenne e hozzáfűznivalóm. Tudod mi lett a vége? Megcsalt. Nem elég, hogy önző dög volt, még félre is járt.

Nem akarlak ijesztgetni, de ha nem akarsz boldogtalan életet...akkor bizony megteszed a kezdő lépéseket.

Kezdetben ijesztgettem, hogy elhagyom, ha ennyire nem ad a véleményemre, mert neki nem feleség kell, hanem rabszolga. Persze mindig kiröhögött, mondván, hogy úgy sem merem elhagyni. Hát tessék. Úgy otthagytam, mint Szent Pál az oláhokat! :)

Ha nem fog utánam jönni...hát az ő baja. Akkor nem is szeret igazán. Márpedig olyan ember mellet élni senki sem akar, aki nem szereti viszont.


Bocsánat, hogy kissé radikális vagyok, és lehet, hogy nagy bölcsességeket nem mondtam, de mutasd meg neki, hogy nem félsz az egyedülléttől, akkor talán észbe kap és meg fog becsülni.

2011. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!