Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Semmit nem fogsz fel b. zd meg"?

"Semmit nem fogsz fel b. zd meg"?

Figyelt kérdés

A párommal összevesztünk MSN-en. Azért lett mérges, mert eltitkoltam előtte valamit. Hozzáteszem azért, mert neki szerettem volna meglepetést okozni. Az is igaz, hogy nincs oda a meglepetésekért, de gondoltam ez kivételesen jól esett volna neki. A lényeg, hogy veszekedtünk és írtam, hogy rendben felfogtam, nem lesz több meglepetés. Erre az volt a válasza, hogy "de te semmit nem fogsz fel b.zd meg. Egy 3 éves is megértené, azt ami neked nehezedre esik".

Én meg írtam, hogy "kösz... de te semmit nem fogsz fel b.zd meg....". Nem neki szólóan, csak megismételtem amit mondott, hátha kicsit észreveszi magát.

Erre ő szó nélkül kilépett. Szerintem le is tiltott. Most mit kéne csinálnom? Őt ismerve nem fog keresni.


2011. máj. 21. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezek utan semmi esetre se keresd.

Bunkon irt. Serto volt. Hagyd a banatba, duzzogjon.

2011. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
ő a fiú? vagy a lány?
2011. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Ne csinàljàl semmit, vàrd meg amig lehiggad. Ez nem szép tõle, hogy meglepit akarsz neki szerezni és akkor ilyen reakciót kapsz.

Ne tûrd neki, ezt a kedves jellemét. Mióta vagytok együtt és hàny évesek vagytok.

2011. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ő a fiú, illetve "férfi"


27 éves

2011. máj. 21. 16:37
 5/28 anonim válasza:
79%
ne keresd egy hulye fas.zkalap
2011. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem tolerálhatatlan a "párod" viselkedése. Nem tudom, milyen hangnemben társalogtatok, de ha éppen meglepetésre készültél, akkor nem hiszem hogy túl bunkó lehettél vele.. Viszont az ő beszólása az volt, bunkó, megalázó és fölényes. Mikor pedig ő kapta vissza, eszébe sem jutott, hogy van alapja.. Egy paraszt a srác, ha ő ennyiért lelép és nem keres, akkor én nem is keresném a helyedben. Lehet, nekem hibás a felfogásom, de nálam tényleg elszakad a cérna, ha valaki így leminősít engem, és a továbbiakban már nem vagyok kíváncsi a társaságára:S

Ha te képes vagy megbocsátani ezt a hangnemet, akkor sem neked kell kuncsorogni utána, hiszen ő volt a hibás, a bunkó és az értetlen, kérjen ő bocsánatot tőled. Ha tényleg nem keres, akkor ne fájjon utána a fejed..

2011. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom, szerintem meg ha megmondta, hogy nem szereti a meglepetéseket akkor nem ő a hibás. Nem kell kibúvókat keresni, hogy ezt majd szeretni fogja, egyszerűen el kell fogadni, hogy milyen. Én bocsánatot kérnék tőle, de most biztos le fognak pontozni... :D
2011. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy még nem adtam oda a meglepetést, illetve ez nem is tárgy. Csak véletlenül kiderült, hogy én erre készülök.
2011. máj. 21. 16:41
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Ezek után én se keresném őt többet.
2011. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
Itt nincs arra mentség, hogy nem szereti a meglepetéseket. Akkor is lekezelõen és lenézõen beszélt a baràtnõjével, màsképpen is elõ lehet adni. Nem hiszem, hogy nagy szerelem fûzi ehhez a lànyhoz, ha tévedek bocsi.
2011. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!