Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fognak szólni hozzá? Nem...

Mit fognak szólni hozzá? Nem szólják meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Húgom(14) fejébe vette az egyik barátnőjével,hogy ők most a nyári szünetre csináltatnak műkörmöt. Anyuék beleeggyeztek,mert a saját pénzéből lesz,de én félek,hogy a rokonok esetlek a kozmetikus megszólja majd.Mert oké,nem olyan brutált akarnak,hanem ha jól vagyok informálva sima franciát,de akkor is...Anyukám abban ez elvben él,hogy a műköröm az igényességet muttatja.Mind két lány elég "felnőttes",nem csak kinézetben,de gondolkodásban is. Ti mit szóltok ehhez a dologhoz? 17 vagyok,de eszembe nem jut műkörmöt csináltatni,mondjuk elég eltérő a stílusunk az biztos.
2011. máj. 21. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azért, hogy egyszeri alkalommal csináltasson, nem hiszem, hogy megszólják. Úgyse fogja megcsináltatni havonta, mert drága mulatság.
2011. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma már a műköröm is elfogadott, meg ha egy 14 éves úgy öltözködik, viselkedik, mint egy felnőtt nő, hát az is.

Nem hiszem, hogy megszólják.


Jó esetben rájönnek, hogy felesleges külsőség, semmit nem változtat az életükön, viszont az ablakon kidobott pénzből elmehettek volna inkább strandra, moziba, meg fagyizni... úgyhogy én a szülők helyében nem kalkulálnám bele a műkörmök árát a zsebpénzbe, akkor azt tényleg fedezzék úgy, hogy valami másról lemondanak.


Nem látom értelmét ennek se, meg a póthajnak se, sőt a mobiltelefont is csak telefonálásra használom, pedig már minden szempontból felnőtt nőnek számítok elég rég óta.

2011. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban semmi értelme - szerintem - de megszólni nem fogja senki, sokan maguknak csinálják meg otthon szabadidejükben.. Ráadásul nem is feltűnőt akarnak, hanem csak franciát. Gimiben nálunk is sokan hordtak ilyesmit, persze azért nem baj, ha nem esnek át a ló túlsó oldalára.. És nem is olcsó mulatság, nem hiszem, hogy a jővőben havonta finanszíroznák a szülők a körömfeltöltést és hasonlókat.
2011. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ő dolga,engem nem zavar.
2011. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
Engem se.
2011. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azt elfelejtettem,hogy falun élünk és itt kevésbé toleránsak az emberek,mint városban. Engem sem zavar,csak nem akarom,hogy a húgom legyen a téma a faluban,hogy ő már ennyi idősen műkörmöt csináltat,mert rengeteg idős néni szokása megszólni az embereket.
2011. máj. 21. 19:25
 7/8 tetris ***** válasza:
Az idős nénik foglalkozzanak a reumájukkal. A hugod meg tojjon a fejükre.
2011. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, a húgod nem te vagy, tehát neki kell felvállalni. Ha neki megéri??? akkor neked mért nem? Úgy kell beszélni a rokonokkal: Tetszett látni milyen gyönyörű körme van a tesómnak? A körömépítő remekelt vele! Első helyezett lett a körömépítő versenyen! Bizony! Nagyon tetszik nekem is. CSak azért nem csináltatok, mert a barátom nem szeretné. Milyen sokan élnek ebből! Legalább addig vann állásuk! Sok nőnek ad munkát a körömépító műhely. És olyan szép dolog.!
2011. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!