Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rajtam spórol az anyám?...

Miért rajtam spórol az anyám? Nem olyan sampont vesz ami nekem jó, de mindig leszid ha hajat mosok.

Figyelt kérdés

Pár hónapja anya elkezdett spórolni,de csak rajtam. Magának megveszi a bőrére,hajára,lábára való dolgokat de nekem nem. A régi samponom olyan jó volt,egy héten elég volt egyszer megmosni a hajam,mert nem zsírosodott tőle hamar ,minden szemontból megfelelt,de mivel drága anya most egy sokkal sokkal olcsóbbat vesz. Mindig kiabál velem mert gyorsan fogy a sampon meg hogy sokszor mosom a hajam.

Meg az én lábam elég izzadós,az övé is. Magának megveszi a lábára a sprayt,de nekem nem ami kellene és kiabál velem h miért zuhanyzom egy nap többször is a lábam :(

nem értem miért rajtam spórol :(

14,5 L


2011. máj. 21. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Mert egy onzo hulye. :)


25L

2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

19:08as vagyok.

Nem artana megmondanod neki, hogy mindazokra epp ugy neked is szukseged van, ahogy neki.

Felhaborito amit irsz................

2011. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Milyen anya az ilyen? A gyerekétől vonja meg a dolgokat, hogy neki legyen?...szánalmas
2011. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Na én azért meghallgatnám az anya oldalát is, miért vett vissza a lányára szánt eddigi kiadásaiból....
2011. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Jaj, ez az előző kérdés paródiája


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem vicces amúgy.

2011. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
nekem is ilyen az anyám amerre jár a lakásba égve hagyja a villanyt a netet kiakarja kötni mert sokba kerül.
2011. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos sok szülő ilyen, ha spórolni kell, akkor egyből a gyerekénél kezdi. Nálunk is ez van. Ha rám kell költeni 20 ezret, akkor hatalmas veszekedés, ordibálás, majdnem bőgnek, hogy úristen egy nyelvtanfolyamra el mertem menni ennyiért, de amikor el akartam menni egy jobb suliba (ahol jobb eséllyel jobban megtanultam volna a nyelveket), akkor meg azzal jöttek, hogy ők nem fogják a havi 3ezres bérletet nekem kifizetni (az akkori sulimba havi ezer Ft volt). De ők (kiszámoltam) havi 30-40 ezret elkocsikáznak, nagy részét nem a munka miatt, csakhát nekik a szomszédba is kocsival kell menni, meg ha egy délután nem mászkálnának, halálra unnák magukat.

Szó mi szó, sok szülő a gyerekén spórol, utána meg elkölti magára. Elég mocskos, undorító dolog, én jól élek, de nagyon rosszul esik, hogy nálunk is rajtam próbálnak spórolni, hogy sírva adnak ki rám párszáz, párezer Ft-ot is. Ráadásul a barátom szülei is ilyenek, fogorvosra is alig adnak pénzt neki. Szóval nem vagy egyedül. :S Az egyetlen megoldás pedig az, ha majd elköltözöl.

2011. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak. Van egy ismerősöm két kamaszodó lánya van és nem engedi őket minden nap fürdeni mert sokba kerül a víz(szegények nagyon izzadósak). Tegyük hozzá, testvérét és annak gyerekét odaköltöztette magához és ő tartja el őket,mert évek óta nem dolgoznak.


Egy másik közeli ismerősöm pedig: 10 éves a gyereke, szólt az anyjának, hogy cipőt kellene venni neki az iskolára, mert már nagyon szét ment a régi.Erre a nő kiakadt, hogy oda adja neki az utána járó pénzeket és azt amit az apja küld kb. havi 10.000 ezer Ft-ot, majd abból próbáljon megélni és etesse is magát. (ez a fülem hallatára történt azt hittem lefordulok a székről) Ehhez még valami az anya rengetek pénzt kö9lt cigire és smink cuccra.



Számomra érthetetlenül fura emberek vannak.

2011. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:30


Na azért nehogymár a szüleidnek el kelljen számolni azzal, mire költik a munkával megkeresett pénzüket!

2011. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
de a szülőnek se kéne sajnálni a pénzt a saját gyerekétől főleg ha tanulásról van szó ja és a kérdező se biztos a legdrágább sampont használja .
2011. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!