Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rajtam spórol az anyám?...

Miért rajtam spórol az anyám? Nem olyan sampont vesz ami nekem jó, de mindig leszid ha hajat mosok.

Figyelt kérdés

Pár hónapja anya elkezdett spórolni,de csak rajtam. Magának megveszi a bőrére,hajára,lábára való dolgokat de nekem nem. A régi samponom olyan jó volt,egy héten elég volt egyszer megmosni a hajam,mert nem zsírosodott tőle hamar ,minden szemontból megfelelt,de mivel drága anya most egy sokkal sokkal olcsóbbat vesz. Mindig kiabál velem mert gyorsan fogy a sampon meg hogy sokszor mosom a hajam.

Meg az én lábam elég izzadós,az övé is. Magának megveszi a lábára a sprayt,de nekem nem ami kellene és kiabál velem h miért zuhanyzom egy nap többször is a lábam :(

nem értem miért rajtam spórol :(

14,5 L


2011. máj. 21. 19:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyád ezzel csak önmagát minősíti, hogy milyen önző. Próbáld meg megbeszélni vele, vagy pedig szólj egy olyan felnőttnek akire hallgat. Sok szerencsét!

18/L

2011. máj. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem anya, az én anyám magátol vonja meg hogy nekem legyen!ne basz*on aztán nem kell téged elnyomnia,egy tini lány sok költségel jár,ilyenkor kell a legtöbbet tisztálkodo eszközökre költeni arcápolási termékek,tusfurdo,sampon,balzsam,testastápolo,borotva,borotha hab,betét,ezek alapok. Nem is értem nem sminket kértél hanem alap dolgot.
2020. jún. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egy kérdés,mélyszegények vagytok? 700 forintos sampon, nekem 1000 valamenyi alatt nem is veszünk sampont pedig nem veszek luxus márkátol én sem, sampon,syoss,gliss kur,baba,loreal,innecto,naturel box ezektől a márkáktol veszek, plusz egy halbalzsam,tufurdobe meg dove,balea,nivea stb,azért ezeken sporolni már tényleg vicc pedig mondom mi se vagyunk tehetősek.
2020. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!