Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar valaki gyereket...

Ha nem akar valaki gyereket miért kell elitélni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem akar gyereket ne akarjon, senkisem kényszeriti rà.Senki mellett nem àllnak baltàval, hogy na most szüljél, mert ha nem,akkor véged van En nem is tudom, hogy miért kell ezzel annyit foglalkozni. Mindenki maga dönti el, hogy mi az ami örömet okoz az életében.
2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Na ez meg a másik. Múltkor itt beszélgettem egy anyukával, szegényt megkönnyeztem, azt mondta nem látják szívesen a baba mama klubokban, mert nincs teje, ergo nem szoptat.

Egyszerűen szörnyű, hogy mi miatt képesek egymást bántani az emberek.

2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
amugy én azért nem szeretnék mert a férjemmel 36nmen lakunk, ő már nyugdijas, én minimálbéres és napról napra élünk. ugy érzem csak rosszat tennék egy gyereknek ha netalántán apa nélkül kéne felnőie és éhezne. de mégis elitélnek merthogy mondják még a cigányok is szülnek..
2011. máj. 21. 20:14
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, ha bántanak. Én inkább sajnálom, hogy a becsületesen dolgozó ember, mint például te,nem tud gyereket vállalni. És ezt úgy mondom, hogy nem szeretnék sajátot. Nem barát az olyan, aki téged ezért megbánt.
2011. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Jah, szülnek a cigányok, aztán hogy néznek már ki....


Egyik másik igazi genetikai hulladék....

2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ítélem el azokat akik nem szeretnének gyereket, csak azokon lepődök meg, akik azt mondják, hogy utálják a gyerekeket, mert a kettő nem ugyanaz. Én is azt mondom, hogy aki nem szeretne annak ne legyen, szíve joga eldönteni, hogy szeretne-e. Én nagyon szeretnék, de sajnos eddig hiába próbálkozunk a férjemmel, nem akar összejönni. És még valami... Azokat nem tudom még megérteni akik egyeltalán nem szeretnének gyereket, de valahogyan mégis teherbe esnek... aztán elvetetik, állami gondozásba adják, stb. Van egy mondás: "Egy nő dologért tenne meg bármit, hogy legyen gyereke, vagy hogy ne legyen." Én amondó vagyok ez legyen is így, aki nem szeretne gyereket, nincs azzal gond, ez az ő döntése, de akkor tegyen is meg érte mindent, hogy ne essen teherbe. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy az élet baromi nagy igazságtalansága, hogy akik pedig nagyon szeretnének, annak nem, vagy csak nagyon nehezen adatik meg.
2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

20:11


Csodálatos és helyénvaló amit lírtál. De ott a kulcsmondat. Azaza: Nehéz azoknak megérteni, akik nem így gondolják.


Szóval pontosan erről van szó, vannak akik így gondolják és vannak akik nem. Senki nem rossz attól, hogy így gondolja és senki nem rossz attó, hogy nem. El kellene fogadnunk a másik döntését. Mindamellet a gyerek pártiak táborát népszerűsítem.


Jujj nagyon sz@r példa lesz, de kikívánkozik:

Nekem aztán ezrek magyarázhatnák, hogy mennyi szeretetet tudsz kapni egy kutyától, hogy milyen csodálatos érzés amikor farokcsóválva vár haza stb. Lássuk be vannak fanatikus kutyabarátok. Én akkor sem érzem azt a fajta örömet, amit ők. Hát nincs is kutyám. Az ő szemükben rossz ember vagyok, de szerintem attól vagyok igenis jó, hogy nem vettem még magamnak kutyát, ha nem tudom igazán szeretni.

2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

Én téged nem ítéllek el, hanem megbecsüllek. Mert nem önzésből nem akarsz gyereket, és nem teszel olyan kijelentéseket, hogy utálod őket, meg hogy idegesítenek, stbstb.

Tudod, az a baj, hogy az emberek sokszor tesznek olyan kijelentéseket, amikkel nagyon megbántanak másokat, itt is, a való életben is.

Pl én itt már megkaptam gyereket nem akaróktól, hogy kb dögöljek meg amiért babakocsival BKVzom, mert a múltkor is egy ilyen elvetemült rátolta a babakocsit az imádott kutyája lábára és hogy kb dögöljünk meg mind gyerekestül, amiért zavarjuk őt a síró gyerekkel mikor hazafelé mennek a buszon a melóból fáradtan, meg egyáltalán, mit képzel az a csecsemő, hogy gügyögni mer neki mikor ő fáradt...

Na én az ilyeneket nem hogy elítélem, hanem máglyára küldeném legszívesebben.

Meg azokat akik azt mondják hogy utálják a gyerekeket. Azokkal valami baj van.


Azok a nőket, asszonyokat, akik felismerik és felvállalják, hogy nem képesek behajtani fejüket az anyaság szép de nagyon sok lemondással járó igájába, én tisztelem. Mert nem hajtják meg a fejüket a társadalmi elvárás előtt, mert bizony nagyon sok arra alkalmatlan nő szül csak emiatt.

Téged pedig, kedves kérdező, még jobban tisztellek, mert biztosan nagyon nehéz volt csak az anyagiak miatt lemondani egy kisgyermekről.

Ne törődj a gonoszkodókkal, ha a nehéz anyagiak közé szülnél, akkor is bántanának csomóan, hogy minek kellett, ha nem tudod felnevelni... mindig lesznek olyanok akik valami miatt bántják a többieket.

2011. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

20.11 vagyok.

Így van, ahogy írjátok, toleránsnak kellene lenni egymással.

Egyébként én is nagyon szeretnék gyereket, de nem most, majd egyetem után.

Nagyon szeretem őket, és ők is engem, folyton rajtam lóg minden rokon gyerek.

Unokahúgomat meg egyenesen imádom, drága kis tündér.

Viszont azt nagyon utálom, ha valaki presztízsből szül gyereket, mert "másnak van, nekem is kell."

Ez szörnyű.

Szeretetből kell szülni, és nem azért, mert elvárják, vagy mert nem jövök ki a főnökömmel, és így inkább elmegyek GYES-re.

Van egy anyuka a házunkban, aki úgy ordít a kisfiával folyton, hogy nekem fáj a szívem ha hallom.

2011. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!