Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem kéne bocsánatot...

Most nekem kéne bocsánatot kérni? Anyós megsértődött.

Figyelt kérdés

A nyárra leinvitáltak anyósék magukhoz, én pedig voltam olyan hülye, és jöttem :)

Anyós (másik) fia csalja a feleségét, anyós pedig állandóan kamuzik, falaz a fiának, és magyarázza a nőnek, hogy ne hagyja el a fiacskáját, mert teljesen félreérti a helyzetet.

Természetesen ezt nem azért, mert annyira szeretik a nőt, hanem mert ő fizeti a pasas hiteleit -.-

Én szabályosan rosszul vagyok, hacsak meghallom hogy a nővel beszélget anyós (éppen szabin vagyok, és én vagyok vele egyedül itthon).

Ma is már hallom hogy Ő SZIDJA szerencsétlen asszonyt, hogy hogy viselkedhet így a fiacskájával!

Hát magamra zártam az ajtót, és bekapcsoltam a zenét hogy ne is halljam (de már ennyi elég volt, hogy felforduljon a gyomrom, még most is rosszul vagyok).

Csak annyit szerettem volna eddig is, hogy kimaradhassak ebből az egészből - ezt se érti meg, mert mindig mondja hogy éppen mi a helyzet.


Kiosontam vécére, és persze hogy már lesben állt anyós az ajtó előtt, hogy elmondja megint a fejleményeket.

Rákérdeztem hogy a nővel kapcsolatos-e, persze igen volt a válasz :)

Annyit mondtam újra, hogy szeretnék kimaradni a dologból (amúgy se vagyok az a pletykázós fajta), majd mikor rákérdezett hogy MIÉRT, válaszoltam hogy hányok ettől az egész helyzettől.


Most teljesen meg van sértődve. És az a vicc, hogy nem azért mert "lehordtam" a fiacskáját, hanem mert nem hallgattam meg a hülyeségeit...

Nincs kedvem tönkremenni ebbe, vagy meggondolni a fiával való kapcsolatomat mert ilyen anyósom van...

Ráadásul néha úgy rázúdítanám hogy milyen undorító a fiacskája meg ő is, hogy lehet ilyet csinálni egy nővel (plusz ott a 2 éves gyerek is).

Szívem szerint felhívnám a nőt hogy dobja ki a drága urát azonnal, csak nem vagyok ilyen szarkeverő fajta sajnos :(


Szerintetek tényleg én vagyok a bunkó, hogy nem vagyok hajlandó ezt végighallgatni?

Alig várom már hogy elszabaduljak innen, szerencsére már csak napok kérdése, és megyek haza...


2011. aug. 17. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van, ne is akarj inkább tudni semmiről, mert a végén még téged is belekevernek. Az anyós meg majd megnyugszik. Ha szól neked bármit is, védd meg magad, közöld vele mégegyszer, hogy téged ezek a dolgok nem érdekelnek, te ezt elítéled így inkább kimaradnál belőlük.
2011. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem életed egyik legjobb döntése volt ez az anyósoddal szemben. A legjobb kimaradni szerintem is és hogy ezt megmondtad az anyósodnak, ez maga a mennyország. Majd megbékél a sárkány vagy max. te is beszédtéma leszel :)
2011. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

Hát menjél haza, nem hiszem hiányoznál az anyósodnak!


Ha nem hallgatod meg, ha nem beszélgetsz vele, menj haza!


Lehet, hogy rosszul csinálja, de neked nincs jogod itélkezni felette.

És igen, jogosan sértődött meg!

2011. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
én se vagyok szarkeverő, de hogy elbeszélgetnék a sógornőmmel ilyen helyzetben, az biztos
2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Valóban én is úgy látom, hogy ez a leghelyesebb ha továbbra is kimaradok a dolgokból.

Sajnos telefonálni nem merek... a lelkiismeretem megnyugodna tőle, a párom is megértené, de biztos vagyok benne hogy ha anyósom nem ölne meg abban a pillanatban, akkor addig beszélne a párom fejébe, amíg a mi kapcsolatunkban is problémák lesznek...


Kedves negatív szemléletű válaszoló :) Természetesen elfogadom a negatív kritikákat is, de nem érzem úgy, hogy pletykálnom kéne bárkiről is, ha nem akarok.

Én szívesen megbeszélem anyóssal a holnapi időjárást, azt, hogy mit produkált tegnap a toaletten, de ebben a témában nem vagyok hajlandó engedni, és ha másért nem, hát a saját egészségem miatt. Van elég dolog ami miatt idegeskedjek.

2011. aug. 17. 12:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb is próbál neked beszélni róla, akkor megintcsak udvariasan mondd meg neki, hogy te ebbe nem szeretnél belekeveredni, és válts témát. Ne kapd fel a vizet, azzal csak rontasz a helyzeten.
2011. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

az hogy anyosod hogyan viselkedik, az nem a te ugyed, kellemetlen helyzet, hogy a sajat hazaban kellett elutasitanod, ezzel megsertened.. igazabol joga van ahhoz hogy megsertodjon, hiszen hol mashol lehet a helyzet urnoje, ha nem a sajat otthonaban, de neked is teljes mertekben igazad van, hogy ki akarsz maradni az egeszbol..

a legjobb dontesed az lenne, ha szepen fognad a cokmokod, es mar ma hazautaznal..

beszedtema mar igy is leszel, sot szinte biztos, hogy mar vagy is, hiszen ilyen anyosod termeszete, ezen nem lehet valtoztatni..

arra ugyelj, barmit is lepsz, hogy tonkreteheti a kapcsolatodat a paroddal, ha ugy dontessz, hogy felvilagositod a sogornodet.. es ha mar gyanakszik, es pont az anyosaval hagyja magat meggyozni, meg le is hordatni magat, akkor valamilyen szinten megerdemli..

csak magadat mentsd..

2011. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Fúú, hát én elmondanám a feleségnek! Lehet szarkeverésnek hangzik, de gondolj bele, te minek örülnél a legjobban fordított helyzetben? Ugye, te is tudni akarnád mi a szitu?
2011. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valószínű az életben először homokba dugom a fejem, és jó messzire elkerülöm anyóst :)

Beszédtéma szinte mindig vagyok, ezt már megszoktam. Anyósnál mindenki beszédtéma, bármi van, a párom is agyfaszt kap tőle, mert mindenről állandóan kifaggatja, aztán azon pletykál egy hétig...

2011. aug. 17. 12:20
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezek az anyósok sokszor nem normálisak. Szerintem a 11:58-as válaszoló is az.


Nehogy már bocsánatot kérj! Ugyan miért? Hogy nem hallgattad végig a pocskondiázását illetve a hűtlen fiacskája újabb hódításait? Na neee!

2011. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!