Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen apám? (Kérdésem...

Miért ilyen apám? (Kérdésem túl rövid, a magyarázatom hosszú. )

Figyelt kérdés
Kéthetente szoktunk találkozni. És amikor visz ki hozzájuk autóval, mindig csönd van. Ha elkezdek beszélni, hogy mi történt velem a suliban, akkor elfordítja a fejét, vissza sem kérdez, jó esetben csak annyit mond hogy aha. Utána meg kérdezi, hogy miért vagyok csendes. Bezzeg ha ő mesél és én is így viselkedek, mint ő akkor meg van sértődve. Mi az oka annak, hogy nem tud velem együtt örülni???
2011. máj. 22. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak a sulis dolgokra nem tud reagálni. Egyébként is iszonyú keveset találkoztok, kéthetente az semmi, megértem, ha zavarba van. Inkább te kérdezgesd és akkor előbb utóbb ő is másképp fog hozzáállni :)
2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Igazából az is érdekes, hogy nem érdeklik a jegyeim, mindenkinek azt mondja hogy orvos szeretnék lenni pedig nem, tegnap előtt is olyan arrogánsan beszélt velem. Nem sajnáltatni akarom magam, de mindenki tudja hogy dolgozik, de nekem tagadja. Ha meg rákérdezek, kitalál valami hazugságot...és úgy kell könyörögni neki pénzért, mert anyukám egyedül nevel és nem a legjobb az állása.
2011. máj. 22. 12:35
 3/5 anonim válasza:
Két hét tényleg sok idő... Nekem úgy tűnik mintha apukád nem is ismerne téged. Mivel kevés időt töltötök együtt talán "elszokott" attól,hogy a gyereke vagy, és kínosan érzi magát. Meg szerintem el van foglalva túlságosan a saját életével... De talán erről neked kéne beszélned vele, és megkérdezni ugyan ezt tőle!
2011. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nyáron remélem többet leszünk együtt és beszélünk!
2011. máj. 22. 15:44
 5/5 anonim válasza:

Azert mert 1 hue f*sz,bocs de ez az igazsag(le lehet pontozni nyugodtn de ez az igazsag),h a sajat gyereketol sajnalja a penzt.Apam is ilyen volt nem torodott vlm minden honapba bexeltem vle 1x,ha meltoztatott felhivni vagy meglatogatni akk is csak szia hogyvagy jo viszlat es annyi,pedig szomszed faluba lakott.2 hoapja sincs h meghalt de nem tudok szomoru lenni pedig nagyon erzekeny tipus vagyok,de most se masabb mint meg amikor elt mert le se sz*rt,es igy nem erzem a hianyat.

17/L

2011. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!