Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy erősebb...

Mit csináljak, hogy erősebb legyek lelkileg?

Figyelt kérdés

Most találtam munkát,de olyan hogy hétfőtől péntekig nem tudok hazajönni.(kamion)

8hónapos a kislányunk,és teljesen be vagyok fordulva hogy nem láthatom 1 hétig,viszont a lóvé is kell,szóval nagy dilemmában vagyok.Nagyon rossz érzés ez.Tudom hogy más is van így,de nekem ez nagyon nehezen megy.Holnap indulok,de már most a sírógörcs kerülget,nem tudom jol érezni magam hétvégén,mert folyton az jár a fejemben,hogy mindjárt hétfő és menni kell. :((((((


2011. máj. 22. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha hétfőtől úgysem látod péntekig, akkor legalább még ma érezd jól magad a gyerekeddel. Ne a felesleges parázásra fecséreld az energiáidat. Ráérsz holnap reggel aggódni.

Kellemes vasárnap délutánt :)

2011. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb a munka, mint h éhen haljatok. Dolgozzon benned az hogy ez csak átmeneti, találsz majd jobbat is (persze keress is közben más munkát, legyél nyitott!). Addig is élvezd ki a lányoddal és a feleségeddel azt a két napot!
2011. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,de egyszerüen nem megy.Pedig Próbálom...
2011. máj. 22. 17:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 22. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadtad az állást, nyilván megbeszéltétek már a pároddal, és ő melletted áll. Ezt tartsd szem előtt. Neki sokkal nehezebb lesz nélküled otthon egyedül, mint neked a munka közben, de melletted van, érted? Kitart melletted...

Nagyon nagy szó. Ez tartsa benned a lelket, meg az, hogy gondolom viszonylag jó fizetést fogsz kapni, amiből a gyermeketeknek is szép élete lehet. A hétvégéket amennyire tudod, használd ki a picivel, a pároddal beszélhetsz minden nap telefonon, elmondhatja mi történt a picivel, küldhet MMS-t, ha valami vicces, aranyos történik a babóval.

Én azt is el tudom képzelni, hogy készít telefonnal/kamerával videókat, vagy naplót ír, így azt a következő héten elviheted magaddal, olvasgathatod, nézegetheted, hogy kevésbé érezd a hiányt.

Tarts ki, a gyermeked később nagyon hálás lesz azért, hogy ugyan kevesebb időt tudtál vele tölteni most, de biztonságban, békességben nőhet fel!

22L

2011. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy érte teszed. Azért, hogy jobb legyen neki, megvehesd neki, amire szüksége van, stb. És amikor vele vagy, akkor azt próbáld minél tartalmasabban eltölteni. Közben néha azért nézelődj, hátha van más munka is és nem tart örökké ez az állapot. Kitartás!
2011. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek megpróbálok kitartani.:)
2011. máj. 22. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:

amúgy ha megoldható, pl laptop, internet stick, webkamera, vagy szünetekben internetkávézó, ezzel valamelyest enyhítheted a családod hiányát... 5 nap nem olyan sok!!!! és idővel könnyebb lesz, amikor beleszoksz! és értük teszed!

vigyázz magadra (úgy értem vezetés közben stb)

2011. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy nem csak 3 napot nem látod őket? hisz hétfőn reggel és vasárnap este találkoztok! :-)


én így szoktam számolni ha a páromnak el kell utaznia, akkor kevesebbnek tűnik az idő :)

2011. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is ez is ad egy kis eröt hogy biztattok:)
2011. máj. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!