Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyek erősebb lelkileg?

Hogy legyek erősebb lelkileg?

Figyelt kérdés
Apró-cseprő dolgokon eltudom magam sírni, rögtön könnyek gyűlnek a szemembe, ha valaki picit is megbánt, vagy leszid. 18 éves lány vagyok, és már szinte alig bírom tartani magam. Hogyan erősíthetném magam?
2009. aug. 24. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, énis 18/l vagyok, és régebben/időnként ugyanezzel küzdök. Nekem az segít, ha más bánt, akkor megpróbálok arra gondolni,hogy ő annyira gyenge kis senki alak,hogy azthiszi így erősödhet ha engem bánt, nade én nem adok neki egy cseppnyi örömöt sem ebből! Próbálom tudatosítani,hogy más a hülye, én mindent logikusan tettem-viselkedtem, és hogy én leszek az aki átgázol másol,rajtam soha soha senki nem fog, nem hagyom!! És megkell mondjam, sokszor segített ez a gondolatsor rossz helyzetekben, hogy hideggé válok. Ja, és ha nincs jobb, felröhögök a dolgokon, és aztmondom "bázzeeeg" =)
2009. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ez van, de már nem bánt...

Ez annak a jele, hogy vannak benned érzések és szeretet. Ne szégyelld ezt azok elott, akiket szeretsz! Téged meg majd pont ezért fog szeretni valaki :)

2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyanezzel a problémával küzdök. A főnököm egyszerűen a lelkemet szívja és már napok óta küzdök vele, mert nem akarja, hogy elmenjek és másik munkahelyet keressek. Én úgy próbálkozom, hogy megpróbálok okosabb lenni nála és túljárni az eszén, és bármikor is le akarna szidni és higgattan végig hallgatom ettől ő még idegesebb lesz. Majd ha már egyedül leszek akkor rendezem magamban az érzéseimet. Szerintem ezt neked is ki kéne próbálnod. :)
2012. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!