Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok lelkileg erősebb...

Hogyan tudok lelkileg erősebb lenni?

Figyelt kérdés
Ha bármikor veszekszek valakivel,vagy kiabálnak velem vagy bármi rossz dolog akkor legtöbbször elkezdek sirni.. engem nagyon zavar ez. nagyon megszeretnék lelkileg erősödni hogy ne sirjak mindenen.Hogyan tudok erősebb lenni?
2011. jan. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elfolytod, vagy megpróbálod elfolytani. Idővel sikerülni fog és az lesz a bajod hogy már nem tudsz sírni, hidd el egyik sem jó :/
2011. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rögtön sírni kezdesz? Vagy csak ha már egy ideje nem tudod érvényesíteni magad, és ráerőltetik a véleményüket? mert akkor gonoszok.

De ha rögtön elpityeredsz, akkor tényleg gyenge vagy.

Ne vedd a lelkedre a dolgokat. Próbáld elengedni a füled mellett amit mondanak, ha nem akarsz részt venni a vitában és nem értik...

Hány éves vagy, hogy ilyen kis érzékeny vagy?

2011. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A legjobb tanács, amit valaha kaptam: szaaard le nagy ívben!
2011. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azon szoktam elgondolkodni,hogy ér ez az ember a szememben annyit hogy elrontsa a napom/kedvem?Általában arra jutok hogy nem,mivel a családtagokkal szerencsére nem szoktam vitázni,az ő véleményükre valamennyire azért adok,de 1olyan ember miatt mérgeljem fel magam vagy rontsa el a jó hangulatom,aki különösebben nem is fontos a számomra?Inkább ráhagyom amit mond,Pl:ha azt mondja vki olyan szarul áll rajtad ez a póló,vagy olyan szánalmas gyerek vagy te,vagy akármi más rosszat mondanak rám,csak annyit mondom aha,rezenéstelen arcal,és otthagyom.Valamilyen szinten persze mindenkinek rosszul esik,de még rosszabb lesz ha adsz a véleményükre.Ha nem adsz,jelzed hogy saját értékeid vannak,és magasról teszel rá ki mit gondol,ez van!:-)+Aki a negatív dolgokról beszél az vonza az életébe a rosszat,aki betegségekről beszél ne csodálkozzon hogy beteg lesz,aki adóságokról beszél ne csodálkozzon hogy le van égve anyagilag.Nézz körül 1kicsit,mindenki csak a problémáiról beszél a másiknak,mindenhol csak a pletyka megy meg az áskálódás,mivel ezek az emberek segítséget és megnyugvást várnak ember társaiktól."képzeld xy megcsalta a párját,képzeld megint mekkora gázszámlám jött a héten,allig tudtam kifizetni,stb."Szóval próbáld meglátni az életben a szép pillanatokat,azzal hogy más meg beszól vagy megsért ne foglalkozz,ez csak azt az embert minősíti,ne alacsonyodj le odáig hogy vitába keveredj,hülyékre rá kell hagyni mindent,és vmi másra gondolni!:-)

23F

2011. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alighanem szupermuffinnál van az igazság
2011. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

15 vagyok. és hát általában ha üvöltöznek velem valami miatt akkor egy idő után már nem birom és kicsordul a könnyem.. persze nagyon küzdök velük de nem sikerül.

köszönöm a segitséget és még várok többet is ;)

2011. jan. 24. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

21:22 felpontozva


mielőtt belevág az ember, érdemes eldönteni, hogy túlérzékeny, vagy érzéketlen akar lenni. nincs olyan, hogy tökéletes.


ráadásul egy lánynál ez teljesen természetes, ha a kiabáló férfi, akkor az is természetes, mert a férfiak hajlamosabbak az agresszióra (biológia) a nők pedig érzékenyebbek.

2011. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!