Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene tennem?

Ilyenkor mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Még soha nem kerültem ilyen helyzetbe és nagyon fáj!:( Barátommal mostanába sokat veszekedünk és megpróbáltuk megbeszélni a problémáinkat. Arra jutottunk hogy nekem sokkal fontosabb ő mint én neki. Nekem az agyam mondatja hogy szakítanunk kellene, mert ez így nem jó de a szívem beleszakadna, ő pedig ugy érzi hogy már nem szerelmes és nem tudja mit érez igazából, de ne is foglalkozzunk ezzel a problémával, majd alakul a kapcsolatunk. Tudom hülye kérdés, de most mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok. Nekem nem kell más rajta kívül!
2011. máj. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor sem kene mas, ha annak a masiknak te lennel a mindene, ha imadna, szeretne es erted elne? gondolkozz el ezen. szerintem nem azzal vagy, akivel kellenne lenned. a veszekedesnek, vitanak semmi ertelme es tonkremegy bele.
2011. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hagyd ott és keresd meg az igazit. ő kényelemből nem szakít veled, a szavai azt jelentik,h amig nem talál jobbat,jó vagy neki.


tudom h nehéz,de az az igazi,akinek te is az igazi vagy. és ez a fiú nem az.


lépj minél előbb!

2011. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy ilyen f@szfejjel ("majd alakul valahogy"), ne szívj többet egy levegőt! Persze, hogy fájna elhagynod, de normális pillanataidban rá tudsz jönni, hogy mindig az eszednek van igaza. De mint minden szakítást, ezt is ki lehet bírni és majd kihevered.
2011. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ő ennyivel elintézi akkor te pedig ne rohanj olyan autós után, aki úgyse vesz fel. Hidd el magadat kíméled meg sok-sok fájdalomtól, ha most az eszedre hallgatsz a szíved helyett...
2011. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben,akkor menjetek külön és ha elviselhetetlen lesz a hiányod,akkor tuti szeret és tisztázódnak az érzelmei.Nem lehet,hogy sokat csalódott?
2011. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De volt egy nagy csalódása.
2011. máj. 22. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nem jó ötlet h menjenek külön,az mit old meg? a lány vár,a fiú meg éli világát.


az ember tudja h kell neki valaki vagy sem. nem azt mondta,h szeretlek,de nem tudom merre tovább,adj egy kis időt,hanem h nem szeretlek már de sza.rjunk rá majd lesz valahogy.. a 2 nem épp egyforma..


kár rá időt vesztegetni. légy erős és lépj,mert ha ő dob ki sokkal fájdalmasabb lesz.


nekem volt ilyen tapasztalatom,vártam vártam,mindent elviseltem aztán kidobott és összejött egy 18 évessel-ő akkor 26 volt,én 24-


ő is hasonlókat mondott én meg úgy éreztem majd megváltom a világot.


nem így lett,de megtanultam mit jelent az igazi szeretet. azóta meg is találtanm az igazit, 6éve már, és nagyon boldogok vagyunk.


legyen benned tartás,és lépj!


én drukkolok neked!

2011. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!