Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene tennem?...

Ilyenkor mit kellene tennem? (lent)

Figyelt kérdés

A párommal lassan 4 éve leszünk együtt. Volt egy kis zűr, ezért másfél hónapot "külön voltunk". Érdekes ez a külön voltunk, mert mindig ugyanúgy jött ahogy szokott, beszélgettünk, szóval mintha nyitott kapcsolat félében lettünk volna. Nem kerestem magamnak mást és elvileg ő sem. Megismerkedett egy lánnyal, de nem akart tőle kapcsolatot állítólag. 1x találkoztak, amúgy csak e-maileztek meg néha sms, telefon és ennyi. Már nem keresi és nem is érdekli, legalábbis az elmondása szerint.

Most újra együtt vagyunk és boldogabbak mint azelőtt.

Viszont én jobban szeretem, mint ő engem és ez érezhető. Kezd nagyon zavarni. Egyrészt nem akarom megfojtani a szerelmemmel, másrészt nem akarok többet adni mint amit kapok. Ő is nagyon szerelmes belém, állítólag egész végig szeretett, de elege lett a sok vitából, amit meg is értek.


A kérdésem: Mit tehetek ebben az esetben? Fogadjam el h ő csak ennyire képes engem szeretni vagy van vmi trükk h ő is eljusson erre a szintre?

Velem tervezi leélni az életét, és én is vele.

Ő 24/f, én 20/l


Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi h hosszú lett!


2010. jún. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs trükk, amivel arra a szintre fejleszthetnéd a szerelmét, amit te "elvársz" (nem tudom másképp fogalmazni). Vagy elfogadod, és akkor tervezheted vele leélni az életedet, vagy ne tervezz, ha ez bánt téged.
2010. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem érzed magad egyenrangú félnek ebben a kapcsolatban,s úgy érzed,Te többet adsz bele érzelmileg,mint a másik,akkor sok értelme nincs.
2010. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudja annyira kimutatni az érzelmeit, amennyire te elvárod, a nők sokkal nyitottabbak ilyen téren, könnyebben ki tudják mutatni az érzelmeiket. Nem kell trükköket alkalmazni, add önmagad, tanulj az előző hibákból, ami miatt külön mentetek. Majd idővel megmutatkozik mennyire szeret, nem szabad görcsösen ezen gondolkodnod. Ha tényleg boldogabbak vagytok mint azelőtt, az jó jel, csak még alakulnia kell a kapcsolatnak.
2010. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Igen, tényleg sokkal boldogabbak vagyunk. Sőt, napról napra boldogabbak! Ezt ő is megmondta nekem h így érzi :)

Az az igazság h engem nagyon zavar/zavart ez h egy másik csaj is bekerült a képbe, még akkor is h ha csak barátkozni akart vele. Eléggé félek tőle h "nem mondott le" a lányról. De ő azt állítja h nem érdekli a csaj, hidegen hagyja.

3. válaszolónak totál igaza van. A párom pont az a típus aki nem nyílik meg szinte senkinek. Csendben van, csak akkor beszél ha kérdezik, totál nyugis. Viszont velem mindent megbeszél. Lehet h még őbenne is benne van a félsz h nehogy újra szétmenjünk. Am sokat vitáztunk és ezek miatt mentünk szét, mert sok lett belőle.


Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat!

2010. jún. 13. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!