Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el itthon? SOS!

Hogy mondjam el itthon? SOS!

Figyelt kérdés
összejöttem egy nagyon rendes emberrel,stb de nem is az a lényeg.hanem a korkülönbség miatt nem tudom hogy mondjam meg itthon ha eljön az ideje! 20/L
2011. máj. 22. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Egyik rokonomat szintén egy ilyen vén "főnyeremény" készítette ki... egészen az öngyilkosságig hajszolta szegény unokanővérem :(


Azóta inkább óvatosságra intek minden fiatal lányt. A tetejében az idős pasik sokkal ravaszabbak, mint a fiatal társaik.


Szerintem anyukád húzni fogja a száját (amit meg is értek), de legalább őszinte vagy vele és ez a javadra válik.

21/L

2011. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem mindig egy volt (idősebb) kollégám jut az eszembe ,ha ekkora korkülönbségekről hallok. 50 akárhány éves volt, vagány, belevaló, nagyszájú, jó pasi volt. (Én meg egy fiatal lány, de nekem soha nem tetszett, én se neki, de jókat beszélgettünk, hisz egy szobában dolgoztunk).


Mindig olyan 18-20 éves csajai voltak, és egyszer rákérdeztem a kollégámra, hogy "mondd már meg légyszí, hogy miről tudsz ezekkel a lányokkal beszélgetni? hisz más korosztály, más érdeklődési kör, más világkép, stb." A válaszán ledöbbentem: "Beszélgetni??!! Ezekkel nem szoktam beszélgetni, csak dugni".... Meglepetésemben alig bírtam kinyögni, hogy akkor kivel beszélgetsz? Rávágta, hogy a 40-45 éves barátnőivel... (utána már nem mertem tovább kérdezni, hogy azok hogy barátnői) :)))

2011. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
83%
Anyukád előtt ne titkold! Mert miután a nálad jóval dörzsöltebb ember lepattint, anyukád ott lesz, hogy kisírd magad!
2011. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

szerintem ne mond el, sőt ne is folytasd ezt a kapcsolatot!

nincs nagy jövőtök!!! :(

2011. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

A válaszadók többsége rögtön egy életre tervez, ha meglátnak egy nadrágot a közelükben, holott arra sincsen semmi garancia, hogy a "korban hozzájuk illő" pasi, még egy hét múlva is velük van egyáltalán!!


Amíg jól érzed magad az illetővel,

NE foglalkozzál az irigyekkel,

akik mindenáron ismeretlenül is "meg akarnak menteni" tőle...!!

2011. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk 20 év a korkülönbség és a környezetünk legnagyobb bánatára, már 22 éve együtt vagyunk a legnagyobb boldogságban!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
ismerek egy asszonyt aki 25 eves koraban egy 50 eves pasit valasztott (penz miatt) a pasi ugy bant vele mint a riheronggyal, most 8 eve hogy meghalt a pasi. Most egyedul el az asszony.
2011. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%

20év is durva, talán működhet, mint az említett példa mutatja,

de harminc év egészen beteges. olyan, mintha az apád lenne. mindegy ha bemutatod otthon, legalább anyukádnak lesz kivel beszélgetnie, mert egy 30évvel idősebb férfi mit fog kezdeni egy húszéves csitrivel?


persze mindent megad neki, élvezi, hogy egy fiatal ráizgul az ő 50éves testére és elájul a tapasztalatától stb.


de nem lesz ez hosszú életű, szerintem, ne legyen igazam.

2011. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha az én lányomra nyomulna rá egy korombeli pasas akkor levágnám a f@szát és feljelenteném.lehet hogy neked nem tűnik soknak de ha majd neked is felnőtt gyereked lesz másképp gondolkodsz a dologról.....jajh bocs ha egyáltalán nemzőképes lesz akkor amikor te gyereket akarsz, mert lehet h még feláll neki egy húszévesre de hogy gyerek is legyen belőle..... nem hiszem.de tégy belátásod szerint.
2011. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hogy irigyek??????mire?max az egzisztenciára, de másra nem.fújjjjjj már hányingerem lett. nem mondom hogy nem lehetnek kivételek, de akkor is undorító 30 év korkülönbség.
2011. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!