Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el itthon az...

Kateamstrong kérdése:

Hogyan mondjam el itthon az eléggé konzervatív szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

félek,hogy ha megtudják kiraknak majd az utcára de már nem bírom tovább megjátszani magamat..

l/18


2010. ápr. 14. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az...



jó nah..csak vicceltem.Nem tudom, ha tényleg ilyenek a szüleid akkor szerinte ne mond még el..vagy soha..mert lehet h majd másként fognak rád nézni.Te attól éljed az életedet ahogy akarod, nem kell konkrétan el mondd szerintem.ha majd gyanakodnak akkor majd szerintem ők lesznek azok akik rákérdeznek.

2010. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vgy, az évek alatt változhatol, de ha mégsem csak akkor mond el nekik, ha már külön fogsz élni tőlük, akkor nem tudnak kirakni.
2010. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én csak egy haverom esetét tudom elmesélni, igaz ő 30 éves, bár ő is otthon lakik még. Az anyukájának mondta el először otthon, aki azóta egyfolytában pszichológushoz akarja járatni, hogy "kineveljék" belőle. Az apukájának kb. 1 évig nem merte elmondani, mert ő a konzervatívabb a családban. Aztán mégis csak sikerült eléje állnia és láss csodát, nem tépte le a fejét. Elcsodálkozott rajta rendesen, de a fia maradt ettől még. A szüleink sokszor meg tudnak lepni minket... bízz bennük.
2010. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De attól nem muszáj szerintem tudjanak róla...
2010. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor mondd meg nekik ha már elköltöztél :) Én is csak akkor szándékozom.
2010. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sztem én is várok a nagy vallomással míg el nem hagyom a szülői házat, csak anyum folyton rágja a fülemet, hogy miért nem hozok már haza végre valami rendes fiút, mert ilyen korban már igazán találhatnék magamnak valami rendes fiút...a baj tényleg csak az, hogy én már megtaláltam a megfelelő személyt, csak ő nem fiú..:D

A kérdést is a párom mait írtam ki. Lassan már egy éve, hogy együtt vagyunk és elég rosszul viseli, hogy nem merem felvállalni a családom előtt. Szokott nálunk lenni, a szüleim jól kijönnek vele, szeretik, de félek, ah tudnák, hogy nem csak egyszerű jő barátok vagyunk meggyűlölnék, ahogy engem is...

köszönöm a válaszokat=)

2010. ápr. 14. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én vinnék nekik egy rendes fiút, hadd örüljenek.
2010. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szia. 11:52-es vagyok. Nálam is hasonló a helyzet :) Nem akarom még elmondani mert tudom mi lenne a reakciójuk és nem nehezítem meg a maradék időt amit még itt töltök. Ráérek utána megmondani. A fiúkkal az én fülemet is rágják elég sokat.
2010. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire konzervatívak, akkor szerintem ne mondd el nekik, amíg otthon laksz.

lehet hogy gonosz dolog, de kérj meg egy fiú barátodat, hogy játssza el a pasidat előttük...na azért nem kell túlzásba vinni, csak bemutatni, és finoman sugallni nekik, hogy több van köztetek mint barátság. ezzel nekik megnyugszik a lelkük egy darabig, te meg időt nyersz. aztán majd évek múlva, mikor színt vallasz, és előhozzák, hogy hiszen neked volt barátod, akkor lehet tisztázni hogy végülis nem mondtad hogy együtt vagytok, csak ezekszerint félreértették..

2010. ápr. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne gonoszság, ha a fiú érzelmeivel nem játszol.
2010. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!