Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek túl azon, ha a...

Hogy legyek túl azon, ha a vőlegényem már nem akar engem, én viszont senki mást nem akarok, csak őt?

Figyelt kérdés

Már nem akar velem lenni, bunkó velem, elutasító. Nincs rá különösebb oka, azt mondta, egyszerűen elege van, és semmiképpen nem akarja folytatni a kapcsolatot, se megmenteni, se újrakezdeni, semmit.


Én viszont úgy érzem, soha nem kell más, és nem tudom elképzelni, hogy valaha is mással legyek. Ha őt mással látnám, az is kikészítene. Ráadásul nem csak az fáj, hogy őt elveszítettem, hanem hogy most tök egyedül vagyok, és mindenki a szakításról fog beszélni.


Mit tanácsoltok, hogyan legyek ezen túl? Tudom, azt mondják, idővel könnyebb, de én nem érzem úgy.


2011. máj. 23. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1. a)ha tényleg szereted őt, akkor tiszteled is - ha tiszteled, akkor tiszteletben tartod az ő véleményét (egy kapcsolatot KÉT ember szabad akaratából tart fenn), miszerint nem akar veled lenni

1. b)ha nem tiszteled, nem szereted, vagyis nincs probléma

2. *mindenki a szakításról fog beszélni* - na és? mit foglalkozol másokkal, minden csoda 3 napig tart. Szeritem elég gáz, ha az a legnagyobb problémád, mit szólnak mások... Mások kedvéért vagy valakivel vagy a magadéért?

2011. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is egy év után volt az eljegyzés, rá 2 évre pedig a lakodalmunk. Most leszünk egy éves házasok. De mi a zsigereinkben éreztük, hogy egymásnak lettünk teremtve.

Szerintem a te "vőlegényed" átvert téged. :(

2011. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Rendes, hivatalos eljegyzés volt (mármint a családdal), akkor még nagyon jól megvoltunk, minden rendben volt. Csak az utóbbi pár hétben kezdett el furán viselkedni, majd ez.


Hát, mindegy, ettől még mennem kell dolgozni. Köszönöm mindenkinek a választ! :)

2011. máj. 23. 10:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ezen mindenki átesik életében egyszer biztos.Én is így voltam csak 5év után.Én nagyon szerelmes voltam de az akkori párom már nem.Leült velem és elmondta,hogy mint embert nagyon szeret de már nem úgy ahogy egy társat kell mert elmúltak az érzései.Az elején nagyon rossz volt hisz azt hittem én sosem leszek boldog és soha nem lesz más férfi az életemben.Azóta eltelt 4 év és az akkori párommal baráti lett a viszonyunk,nem találkozunk sokszor de telefonon tartjuk a kapcsolatot és időnként meglátogatjuk egymást.Számíthatunk egymásra a mai napig.Azóta egyébként eltelt 4év és mindketten megtaláltuk azt az embert akivel boldogok vagyunk.Én az "új" párommal boldogabb vagyok mint valaha és jövő hónapra várjuk az első pici babánkat.Tehát minden jól alakult pedig akkor azt hittem itt van vége az életemnek.Nagyon nehéz dolog és könnyű beszélni de az idő csak ami segíthet meg persze barátok,rokonok akik melletted állnak.

Kitartást és boldog életet kívánok neked!

2011. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A fent szóló véleménye igazán jó példa arra, hogy neked is miként kell cselekedned a jövőre nézve. Adom is érte a pluszt. :)
2011. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11:29 nek köszönöm!
2011. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gondolj arra jobb így, és sokkal jobb férfit tartogat számodra a sors. Én is átéltem ezt, hogy azt hittem az igazi és kiderült még sem.

Ilyenkor egyébként az ember érzelmei megtévesztők, én sokat gondolkodtam azon, hogy a volt párom hiányzik-e, vagy csak maga az érzés, hogy szeretve legyek, és legyen valaki mellettem. Sokaknak inkább az utóbbi, ha belegondolsz, hogy hiányozhatna egy olyan ember, aki rosszat tesz veled?!

2011. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Beléd van égve ez a kapcsolat, a hiánya pedig fáj. Ez természetes. Lépj tovább, ha kell, kényszerítsd magad, hogy másra/másképpen gondolj. Emeld fel a fejed, nézz újra körül, másképp fogod látni a világot.

Olyan ez, mint egy vonat: sokáig álltál egy állomáson, azt hitted, haza értél. Most csak annyi a dolgod, hogy visszaülsz a vonatra és méssz tovább. Talán a következő állomás tényleg a végső:)

Jó utat! :)

2012. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!