Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a hozzád legközelebb...

Milyen a hozzád legközelebb álló emberek párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Az én családi,baráti,munkatársi,ismerettségi körömben lévő párkapcsolatok nagyrésze rossz,vagy nagyon rossz,vagy épp hogy elviselhető.

Vannak persze sikersztorik,de ritkaság,a maradék meg azt mondja boldog,beéri ennyivel,járhatott volna rosszabbul is!

Elszomorít!

Ha van időd szánhatnál erre a kérdésre egy kis idő!

Most nem általánosítás érdekel,inkább konkrét példa röviden,vagy csak osztályozással!

Szülők,testvérek,legjobb barátok,barátnők,munkatársak,szomszédok!

Persze csak olyan,ahol van egy reális kép és tudod,nem csak gyanítod a dolgot!

Köszi előre is!


2009. márc. 15. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Jó is van és rossz is van.
2009. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hugoméknál:jó sogoroméknál:rossz lányoméknál:nagyon rossz a legközelebbi 5 szomszédom:nagyon jó,nagyon jó,nagyon rossz,jó és elég jó nállunk: jó
2009. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim kapcsolata nagyon jó.

4 testvérem van: egyik férjnél, 2 gyerekkel boldogok.

Másik nővérem párkapcsolatban van 3 éve nagyon boldogok.

Egyik bátyám túl van egy váláson, azóta nagyon boldog az új kapcsolatában. (4 éve vannak együtt)

A másik bátyám 3 éve nősült nagyon boldogok.


2 legjobb barátnőmnek jelenleg nincsen párkapcsolata.


A két bátyámnál láttam azt, hogy amikor az előző kapcsolataikban voltak, akkor a vége felé nem voltak boldogok. De mostanra már boldogok.

2009. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőt miért kellett lepontozni? Igazat írtam. Ja, nem részleteztem, de A KÉRDÉSRE VÁLASZOLTAM, könyörgöm!
2009. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyuméké nagyon jó, én elváltam, nincs senkim most, a barátnőmék élnek egymás mellett, nem egymással, másik barátnőméké jó, szomszéd lány rosz.
2009. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát gratulálok a primitív lepontozóknak. Legyen szép napotok, remélem, nincs mára fontosabb dolgotok.
2009. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Már annyira unom,hogy nem elég feltenni egy kérdést,hanem magyarázkodni kell még azon belül is!

Nem érdekel az általánosítás!

Az nem segítség!

2009. márc. 15. 12:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szüleimé elég jó, barátnőimé gyakran problémás, talán kissé már unalmas is számukra, de viszonylag jó (általában véve), testvéremnek még nincs kapcsolata... de a közeli ismerősökön kívül sok kapcsolatot, házasságot láttam tönkremenni :S
2009. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimé rossz. Enyém ritka jó, tényleg iszonyat szerencsés vagyok, nem is hiszem el néha. Barátnőmé nagyon jó, másik barátnőmé lehetett volna rosszabb is, harmadik barátnőmé hááát kérdőjeles. Szomszédaim egy része elvált, akik nem azok jó házasságban élnek. Unokatesómé nagyon jó.
2009. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én családi körömben kivétel nélkül mindenki elvált. Aztán 2 nagynéném megtalálta az igazit,a harmadik egy se veled-se nélküled kapcsolatban él. Egyedül a volt főnökömet tudom aki az első házasságában él,szeretik egymást,de azért az öregnek vannak mellékvágányai...
2009. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!