Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van valami "agybaja"...

Tényleg van valami "agybaja" annak, akinek 22 évesen még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Alkalmi sem?
2011. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gátlásos.
2011. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Későn érsz, félénk vagy, nem találtál még megfelelő partnert, nyűgnek érzed a kötöttséget, nincs elég önbizalmad, nagyon sok oka lehet.

Agybajnak nem mondanám... Nem vagy még elkésve semmivel.

Egyáltalán semmi kapcsolatod nem volt egyébként? Próbálkozások sem? Se randi, se csók, se szex, semmi, vagy csak párkapcsolatot nem alakítottál ki?

2011. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint van,szerintem nincs. Ilyesmi sok mindentől függ. Lehet,az illető az igazira vár vagy túl nagyok az elvárásai esetleg szégyenlős,önbizalom hiányos,vagy nincs módja ismerkedni. Ennyi idősen nekem se volt még kapcsolatom,de nem voltam rosszabb mint más,egyszerűen nem találtam megfelelő társat magamnak. Én úgy voltam vele,hogy csak azért nem fogok senkivel összejönni,hogy ne legyek magányos.
2011. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Ne izgulj,teljesen normális vagy!!!Sőt a mai világban egy kincs:))) Nem normális,hogy manapság,már 13-14 évesek szexelnek:(

Lehet gátlásosabb vagy,magasabbra tetted a mércét(ami nem baj),nem jársz olyan helyeken,társaságba,ahol ismerkedni lehetne.

Nincs veled semmi baj!

2011. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Rám bármilyen hihetetlen a filmekben látott szerelmek hatottak úgy hogy , várjak az igazira.

Ez annyiban nyílvánul meg hogy 1 csaj sincs az életembe, hanem olyan kéne akivel 1hullám hosszon vagyok

Nem tartom gáznak, te se tartsd


Tudod vannak olyan színészek akiknek soha nem volt tartós kapcsolatuk, csak 1 éjszakás szexek, hogy miért? Mert a hivatás nem engedhette meg nekik

2011. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 AfroAmerikai válasza:
53%
Ezt így nem lehet megmondani, több információ kéne... Legalábbis nekem. így csak tippelni tudok
2011. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak szorongásos voltam, agybajom nem volt. 24 évesen feküdtem le először valakivel, aki alkalmi volt + utána még volt pár alkalmi aztán jött a párom. Már több, mint másfél éve együtt is élünk.

Érdekes, de minden barátnőm, akik "időben" (tizenévesen) estek át az elsőn, mind panaszkodtak arra, h nehezen engedik el magukat, sokáig orgazmusuk sem volt. Én elég kövér vok, a cicim sem szép, mégsem voltak/vannak gátlásaim, ha szexre kerül a sor. Orgazmusom pedig mindig van.

2011. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A felsoroltak közül minden igaz rám: önbizalomhiányosság, magasra tett mérce (habár ez mostanában már nem annyira van így, de tini koromban nagyon válogatós voltam) nem járok el ismerkedni, zárkózott vagyok. Hát, így felismerve a dolgot: tényleg van van valami baj a fejemben....

2011. máj. 28. 23:03
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Se csók se semmi? Azta.
2011. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!