Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Esetleg depresszió?

Ez mi lehet? Esetleg depresszió?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, hogy valamit elfelejtettem, de nem valami kis dolgot hanem valami komolyabbat. Apukámat kicsi koromtól nem láttam most felhívtam de nem akar találkozni velem, anyukám barátjával is volt egy nagyobb összetűzésünk még az év elején és bánt, hogy nem kért bocsánatot se, pedig ő volt a hibás(még kórházban is voltam miatta).Már egyszerűen nem tudok aludni se, napközben is az a fura érzés, hogy " elfelejtettem valamit". Jövőre érettségizek, azt se tudom mit szeretnék majd tanulni, olyan elveszettnek érzem magam. Vannak barátaim, nagyon sokan szeretnek( nem nagyképűségből) de elég közvetlen vagyok könnyen barátkozok, úgyhogy ezzel nincs baj, de úgy érzem kész csőd az életem..:( Mit tehetnék ez ellen, hogy ne érezzek így? :(
2011. máj. 29. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A depr eg biológiai nyavalya, ne akarj olyat, elég ronda betegség, közelről ismerem a dögöt... Szerintem te nem vagy beteg, "csak" eluralkodott a káosz és vele hömpölyögsz te is.

amiket felsoroltál, külön-külön rendbe kell tenni, és lehet is, az a nem mindegy, milyen sorrendben.

azzal kezdd, ami a leginkább nyomaszt.

anyukád barátja: egy bocsánat kérésen nem múlhat két felnőtt ember kapcsolata, a tiétek sem. Van, aki magában ezerszer bocsot kér, de ki nem mondaná, mert neki ez bazi nehéz. Sok ilyen embert ismerek.

Mindenesetre lehet, hogy vívódik. Ahogy Te is.


Nézd csak, van egy kis haiku, Fodor Ákos írta:


Axióma


ki nem vigasztal

meg, mikor megbántottad

az nem is szeret


SEGÍTS neki bocsot kérni, vagy oldozd fel ez alól és mondd el, hogy TE már nem neheztelsz rá. Meglátod, mindenki megkönnyebbül, Te is.


Apukád nem akar látni- hát, szar ügy, az enyém sm akart és nehéz volt ezt helyre tennem. Talán az segített, hogy úgy döntöttem, gyárilag hiányzik belőle az apai ösztön... Ezt akartam hinni, és ezzel el is voltam a haláláig...


az meg külön mák, hogy nem most érettségizel, mert a legfontosabb az, hogy áss le magadba, mivel szeretnél foglalkozni, képzeld el magad 10 év múlva és VALÓSÍTSD meg lépésenként.


Egyél minden nap egy falat elefántot-előbb-utóbb elfogy az. de csak akkor, ha tudatosan igyekszel megszüntetni magad körül a káoszt.

2011. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Necces a dolog, de jobb mint valamilyen degeneratív idegi elváltozás. Spuri vele az orvoshoz
2011. máj. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
keress egy hobbit! vagy kettőt! Rajz, zene, tánc, falmászás, tenisz, fallabda, kondi, gyöngyözés...stb Szerintem túl sok szabad időd van! Foglald le magad :)
2011. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Fel a fejjel!!! :):)
2011. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ha társaságban vagyok akkor nincs semmi baj, csak ha egyedül vagyok. Imádok táncolni naponta képes vagyok órákon keresztül is csak táncolni..de aztán jön megint az az érzés. ha próbálok tanulni nem bírok koncentrálni mert megint előjön..:( Ja és volt egy fiú akit szerettem még soha nem szerettem senkit annyira mint őt, (pedig előtte már volt egy 2éves kapcsolatom), de ő csak hitegettet, hogy otthagyja a barátnőjét, én meg túlságosan szerettem, hogy kidobjam, de már ezt megtettem, és most mindent elkövetek azért hogy lássa mit veszített..:) most épp egy nagy fogyókúrába kezdtem(163cm és 60 kg:S ) . Anyukám barátja meg nem hiszem, hogy annyira megbánta mert már többször megtörtént majdnem ugyan az..
2011. máj. 29. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
na látod, ha van lehetőséged iratkozz be valamilyen féle táncra, legalább a zsírpárnáidnak adsz egy kis lendületet, hogy kihúzzák a belüket a testedből XD
2011. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem se vagy depressziós. nekem is volt már ilyen érzésem, én ezt amolyan ürességnek, frusztrációnak neveztem, attól függően, hogy mikor milyen kedvem volt.


ki kéne derítened, hogy hol a probléma gyökere. lehet, hogy tényleg azok a gondok gyötörnek, amit leírtál, lehet, hogy ezek csak kiváltották az érzést, de a gond nem ott van.

nézz mélyen magadba, töprengj, vezesd vissza, adj neki és magadnak időt. nálam ez bevált :)

sok szerencsét, és jobbulást.

2011. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hiányérzet még nem depi csak félsz a jövötöl nem tudod mihez kezj az életeddel, vannak barátaid most vizsgázol mitől lennél csőd az életed csak most kezdődik pont ezért félsz. Amúgy javaslom a táncművészetit.
2011. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!