Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lerombolni az...

Hogyan tudnám lerombolni az önbizalmát, h ne legyen ennyire elszállva magától h szép?

Figyelt kérdés

A hugom 16 éves,és kezd rájönni h szép. Flörtölget az én osztálytársaimmal. idegesít h ők is mondják h ő sokkal jobban néz ki mint én.

eddig vissza tudtam fogni,folyamatosan mondtam neki én mega barátnőim h milyen ronda,de már kezdi elhinni h ő szép,és kezd nagyképüsködni velem


2011. máj. 24. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

"ddig vissza tudtam fogni,folyamatosan mondtam neki én mega barátnőim h milyen ronda"


Ezen én nagyon kiakadtam.... Inkább nem is mondanék rád semmit! Komolyan, ilyet....


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27


-Na majd én írok..Kedves kérdező,te egy tirpák paraszt vagy.Azt kapod,amit érdemelsz.A saját testvéreddel vagy ilyen,szánalmas.Te és a barátnőid is eltakarodhattok a jó büdös sz%ros p!csába,valakinek az önbizalmát megpróbálni leépíteni a leggyökerebb dolog.Lehet lepontozni.

2011. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Fogj egy tükröt, nézz bele, és köpd le azt, amit látsz.
2011. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Régen belém is sikerült belém sulykolni, hogy ronda vagyok. Fantasztikus érzés.


Lécci, ne.

Törődj a magad dolgával. Neked hogy esne ez?!

2011. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Hiába rombolod le az ő önbizalmát, attól még nem fognak veled flörtölni az osztálytársaid, mert te RONDA vagy. A húgod meg akkor is szép marad, ha te mantrázod neki, hogy nem az.
2011. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Jajj, ne csináld! Más önbizalmát DIREKT lerombolni nagyon csúnya dolog, és több kárt okoznál vele, mint amennyi hasznot.


Inkább engedd, hogy tegye, amit akar, flörtölgessen, éljen(persze, ha eldurvul a dolog, beszélhetsz vele, de ne így avatkozz közbe). Ő most fedezi fel önmagát, most fejlődik ki a személyisége, ne csinálj belőle torz lelkű felnőttet.


Egyébként meg hidd el, őt sem fogja mindenki szépnek tartani, előbb-utóbb valaki letöri a szarvait, vagy rájön, hogy a szépség nem minden, de ezt neki magának kell megtanulnia. Te annyit tehetsz, hogy beszélsz vele őszintén, ha durvulni látod a dolgokat, esetleg próbálod terelgetni, de helyette dönteni ne akarj.

2011. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Savanyú a szőlő, mi? Eddig soroltad szegénynek hogy ronda, még a barátnőidet is ráuszítottam. De szánalmas vagy:D Gondolom csúnya senki vagy, és irigykedsz a húgodra, hogy szép és népszerű.
2011. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
*ráuszítottad
2011. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!