Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kilátástalan a...

Teljesen kilátástalan a helyzet? (! )

Figyelt kérdés
Kajára alig van már pénzünk, egyik szülőm se dolgozik, édesanyám sajnos betegség miatt elkerült a munkahelyéről, de ő próbál elhelyezkedni, apám már több éve itthon rohadt és nem is akar munkát keresni, csak mondja... 66 éves nagyapámra (ő elég jól keres, bár szinte minden pénz felemészt a számlák + hitel fizetése) támaszkodunk sajnos teljes mértékben, mert ez a tetű nem akar dolgozni gyárba...pedig máshova nem lesz lehetősége menni úgysem... ez nem is lenne nagy gond csak a viselkedése is annyira sz*rházi, hogy egy putris cigány is megirigyelhetné... tiszta ideg vagyok mikor itthon vagyok, és ha ő is itthon tartózkodik...tönkre fogja tenni idegileg az egész családot! ő engem kvra nem érdekel mert életemben nem csináltam semmi közöset vele és ő amúgy is csak szid szid szid és szid... csak anyukámat és a testvéremet sajnálom + nagyapámat...apámnak egyszerű mert elmegy a haverjaihoz és ebédel ott, + félnapokat a kocsmába tölt és hitelezik + kártyázik, de nekünk főtt étel sincs az asztalon, sajna ma is egy sima kenyeret ebédeltem... mi a sz*rt tudok én ez ellen tenni tanuló diákként ? hagyjam ott az iskolát munka miatt ? :'(
2011. máj. 24. 13:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

anyukám anno elakart válni, de én még kicsi voltam és nem akartam menni, de most már baromira megbántam, és nem hiszem, hogy lenne hova mennünk...szerintem még albérletre se lenne pénzünk

Egyébként nem Anyukám rontotta el a saját életét, hanem apám az övét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24 ezerért havonta dolgozott 3 műszakba.... minimál bér ide vagy oda... de ez már nagyon rég volt

2011. máj. 24. 13:21
 12/16 A kérdező kommentje:

Asszem 5 kgnál nem emelhet nagyobbat mert ptx-e volt, 1 hónapot töltött miatta korházba a normális 1 hét helyett...

sajnos pest messze van, kelet mo-n lakunk.

2011. máj. 24. 13:23
 13/16 anonim ***** válasza:

"kicsi voltam és nem akartam menni, de most már baromira megbántam"


Látod, kicsi voltál, nem vagy felelős azért, ami akkor történt. És a mostaniért sem. Persze, hogy az apukád és anyukád is akartad magad mellé, hiszen ez lenne a jó minden gyereknek. Anyukád döntött úgy, hogy marad. És ezzel nem őt vádolom, de Rólad szeretném levenni a felelősséget, mert az valóban nem a tied!

2011. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon sajnálom, némileg ismerős a helyzeted.


Hány éves vagy, mit tanulsz? Az iskolát semmiképp ne hagyd ott, esetleg ha van lehetőséged dolgozni, akkor próbálj meg levelezőre átmenni. De ha most ott hagyod a sulit, akkor már nem biztos, hogy visszamész, és nem viszed többre te sem.


De végső soron az sem megoldás, hogy te dolgozol, ő meg veri a ...át otthon meg szórakozik, mert akkor sosem tudnál előre jutni, elmenne a te pénzed is. Sokkal jobb lenne nektek nélküle...

2011. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
akkor le van százalékolva ugye? én elmennék egy családsegítőbe-önkormányzatnál meg tudják mondani hova lehet pontosan- és ha ott elmondod mi a helyzet biztos tudnak segíteni,hogyan tovább. ha apukád részeges,talán ki tudjátok valahogy penderíteni a lakásból.
2011. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nálunk ugyanez volt kétszer is! Apámat anno a bátyám baszta ki itthonról aztán anyám újra bepasizott. Az csinált neki egy gyereket meg is voltak 6-7 évig aztán újra ez a helyzet, munka semmi, mer ő nem megy gyárba. Aztán egyszer felemelte a hangját anyámmal szembe akkor még csak figyelmeztettem...aztán utána egyszer nekemjött és hát nem köszönte meg amit kapott. Anyunak is sokkal könyebb így, sokkal felszabadultabb, minden idejét a húgomnak tudja szentelni. Bátyám és én(talán túl korán) felnőttünk!
2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!