Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kilátástalan az...

Teljesen kilátástalan az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, jelen pillanatban nincs munkám, nincs pasim, teljesen egyedül érzem magam. Eddig mindig pozitivan álltam az életemhez, mindig tudtam, mit szeretnék, de nemrég annyira bizonytalanná váltam, hogy nem érdekel semmi. Hónapok óta szinte alig mozdultam ki itthonról, az egész napom a semmiből áll és nincs olyan nap, hogy ne sirnék szinte ok nélkül. Régebben voltak néha hullámvölgyek az életemben, de azt hiszem ebből nem tudok kilábalni. Ha ilyen gondjaim voltak elég volt egy kis smink, egy új cipő vagy táska és rendbe jöttem. De most még ez sem érdekel... A legrosszabb az, hogy senkinek sem beszélhetek róla, mert senki sem hallgat meg, még a családom és a barátaim sem, mindenkinek csak addig jó még a felszint látják. Megtanultam szinészkedni mindenki előtt, de azt hiszem nem birom ezt a bezártságot sokáig... Szerintetek van valami kiút ebből? Köszönöm válaszotokat?
2010. dec. 3. 22:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
menj pszichológushoz, én nem mentem, mert hülye voltam, elvesztettem mindent, ami fontos volt, mire kilábaltam a depresszióból....
2010. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Már pedig ilyenkor kell a barátokra támaszkodni. Kiút van, de ahhoz kell hogy valakinek kiönthesd a szíved, és segítsen. És tudom hogy hülyén hangzik meg közhelyes, de fel a fejjel.
2010. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
64%

A semmiből fel tudsz építeni egy várat (család, barátok,pasi ) uh nincs semmi veszve csak kicsit kapd össze magad...nem segíthet más csak te saját magadon!!


Mit tennél ha 2 gyerekkel a férjed kitenne egy ku.rváért pl ?Ne keseredj el,fiatal vagy...minden előtted áll

2010. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Mégis kinek öntse ki a szívét, ha a barátait nem érdekli? Az én barátaimat se érdeklem sajnos, sorra elfordulnak tőlem amióta problémáim vannak. Ez nagyon rossz dolog és nehéz. próbálj új barátokat szerezni. Kezdj új hobbiba vagy vmi új dologba az majd felpezsdít kicsit. Tudom mennyire nehéz és megértelek, ha gondolod írj privátban egy msn címet és beszélgethetünk:)
2010. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy nem számithatok rájuk, volt már, hogy szerettem volna elmondani, de vagy nem szóltak rá semmit és témát váltottak vagy azt kérdezték, hogy mit játszom az eszemet, ez nem lényeges dolog. Pedig én már csak egy nyugtató szónak örülnék, hogy tudjam egyszer minden rendbe jöhet, de úgy tűnik még ennyit sem érdemlek meg...
2010. dec. 3. 22:46
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

sajnos átérzem mit érzel, legalábbis a barátok részét. mostanában valahogy mellőlem is elpártoltak, feltűnően azóta mióta megszűnt a "tökéletes kis életem" és esetleg szükségem lenne valakire...

azthiszem talán itt van a probléma... új barátokat kéne keresned, mert a msotniak ugyanolyan felszínes f*szkalapok mint az "enyémek"...

azt ne kérdezd hogy lehet új barátokat szerezni, ezzel még én is küzdök

2010. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
27%

Miért mindig azok gondolják a legkilátástalanabbnak az életüket, akiknek van kaja az arcukban, van hol lakniuk, és van netük?

Ezektől elvenném ezeket is, és megnézném, mit mondanának akkor.

Idegesítő élhetetlen emberek.

2010. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

22:58

mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, és te picike vagy ahoz hogy lefitymáld másét. a kaja és a tető egy dolog, a boldogság egy másik, persez összefüggésben. ne próbáld meg megítélni hogy kinek mi fáj és mennyire mert csúful pofán fognak egyszer vágni.

2010. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, akad, aki tőlem sokkal rosszabb helyzetben van, sajnos. Csak az a baj, hogy a kevésbé rossz dolgok is nagyon tudnak fájni... Hát ez a másik azt hiszed a barátaid, közben meg csak akkor vagy jó ha épp nincs senkijük, új barátokat meg már nem hiszem, hogy tudnék találni, mostanában alig megyek valahova. Küldenék msn cimet, csak sajnos nincs. Esetleg megoldhatnánk máshogyan?! De nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kicsit most megnyugodtam!
2010. dec. 3. 23:00
 10/33 anonim ***** válasza:
62%

á ne aggódj, nekem sincsenek barátaim, amióta meguntam játszani az eszemet és magamat adom

én úgy vagyok vele, hogy "maradj arany"

2010. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!