Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi a legjobb...

Ilyen helyzetben mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre rosszabb a kapcsolatunk, számtalan klonfliktusunk volt. Elhanyagol, flörtölget mellettem a párom és ráadásul alig találkozunk. Már nem vagyok boldog mellette, azt szeretném hogy megváltozzon, de már kezdem belátni, hogy soha nem fog. (Megszoksz vagy megszöksz) Megbeszéltünk mindent, számtalanszor mindent megfogadott, igérgetett amiből soha nem lett semmi. Most ott tartok hogy nem válaszolok a telefonjaira, nem akarok vele találkozni már nem tudom mit érzek. Egyszerre haragszom, szeretem és még mindig van bennem egy kis reménysugár.

Kérdezi, hogy miért vagyok ilyen én pedig hogy nemtudom. Azt mondta ha végleg vége csak dogjam ki és ő nem fog zakltani. (Mert ő soha nem dobna ki engem mert az élete legnagyobb hibája lenne, amit nagyon megbánna, de már nem tudja mit érez irántam) És én nem merem kimondani, mert tudom hogy tényleg nem keresne akkor nyilvánvalóvá válna, hogy ennyi volt hogy soha nem voltam neki fontos és könnyen el tud engedni. Tudom hogy hülye kérdés, de ha csak én akarom rendbehozni a kapcsolatunkat akkor inkább jobb szakítani? Vagy most csak az időt húzom? Nem értem miért csinálom ezt...


2011. máj. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezt már hiába erőltetitek:( Ha tényleg élete legnagyobb hibája lenne, egy őszinte, hirtelen, ösztönös KELLESZ, SZERETLEK lett volna a válasz. Ha hezitál, akkor az már régen rossz.
2011. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha a kérdésre, hogy mi a baj, te azt mondod, hogy nem tudod (holott nagyon is), akkor tényleg kár erőltetni. A férfiak az egyenes beszédből értenek, célozgatásokból, utalásokból nem.


Ha ilyen dolgokat nem tudsz vele őszintén megbeszélni, jobb tényleg kiszállni.

2011. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj de nehéz az ilyen helyzet. ez így már egyoldalú, és ő megváltozni nem fog, igazából neki biztos, hogy jobb lesz nélküled, legalábbis szerintem ezt gondolja és ezt is várja, hogy mondd ki. Így nem érzi magán a terhet. Szóval szerintem mondd ki. Legyen vége. Ahogy olvasom szerintem te is tudod, hogy ez a helyes...
2011. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, mindig ujra és ujra elmondom a problémáimat erre ő mindig azt mondja hogy majd megoldjuk majd lesz valahogy (és ő ennyivel lezárja, nem foglalkozik vele többet)

"Nemtudom" azt arra mondtam, amikor azt kérdezte hogy szakítani akarok-e.

2011. máj. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!