Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a házasságig vártak a...

Akik a házasságig vártak a szexszel, mesélnétek h hogyan sikerült odáig kibírni?

Figyelt kérdés
nem volt nagy a kísértés? mennyi ideig jártatok?
2011. máj. 24. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ezzel én is egyetértek, a pettingtől nem lesz senki erkölcsösebb. Az orális szex meg már végképp a szex kategória, sőt szerintem nagyobb bizalmat feltételez, mint a normál aktus.
2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

2. vagyok.

>"A vége felé a petting már megengedett volt"

Igen, a VÉGE FELÉ.

>Te én ezt nem értem. Ki tiltotta előtte, és ki engedte meg a vége felé a pettinget? Te? De miért, ha akartad, és tudtad, hogy vele fogod leélni az életedet?

Nem írod, hogy vallásos lennél, mert akkor érteném.


Hát akkor most bepótolom: vallásosak vagyunk. Amúgy írom, hogy akartam is (én is kívántam), meg nem is (vallási nézett miatt), szóval én voltam aki végül mégis engedett, mert már nem bírtam tovább. Egyszerűen jól esett már engedni. Meg valahogyan kicsit féltem is az egésztől, mivel idegen, ismeretlen volt számomra. De aztán átbeszéltünk mindent. (Ez már a szeretkezés előtt volt.)


>Azt is írod, hogy nagyon büszke vagy a teljesítményedre, hogy nem feküdtél le a barátoddal olyan sokáig.

De végül nem tartottál ki, lefeküdtél vele.

Vagyis nem teljesítetted a célodat, amit magad elé tűztél.


Nem volt ez olyan konkrét kitűzött cél, csak amolyan jó volna ha kibírnánk, de ha nem hát nem. Szóval ezért nem ért csalódás amiatt, hogy nem bírtuk ki. Hanem büszke vagyok rá, hogy eddig bírtuk.


>Nekem ez olyan ellentmondásos. Szexelni nem, de ujjazni, nyalni azt lehetett.


Nem tudom te hogy vagy vele, de számunkra a petting nem egyenlő az orális szeretkezéssel. Ez utóbbi már csak esküvőnk után volt/van.


>Meg amúgy is? Minek sanyargatni magatokat, hogyha tudjátok, hogy egymással akarjátok leélni az életeteket?

Úgy érzed neked adott valami pluszt az életedbe az hogy két évig szenvedtetek?


Egyszerűen jó érzés volt, hogy eddig kitartottunk. Tudni, hogy párom se akkor, se később nem kényszerít rám olyat amit én nem akarok, legalábbis még nem. (Ez kölcsönös.)

Meg amolyan előre gyakorlás. Már úgy értem, hogy anyu velem veszélyeztetett volt, és olvastam valahol, hogy könnyen meglehet majd én is az leszek. Na már most akkor ha oda kerülünk, akkor elég hosszú ideig ki kell bírni. Ekkor pedig a kezdetekre visszagondolva tudjuk, hogy menni fog, főleg ha még arra a kis életre is gondolunk, pláne.

Remélem mindenre kielégítő választ kaptál.

2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!