Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat, elmondja...

Megcsaltam a páromat, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Másfél hónap után megcsaltam, mert impotens. A volt barátommal történt a dolog. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok a szemébe nézni. Tudom, hogy undorító dolgot tettem, leb-szásra nincs szükségem, inkább tanácsra. Elmondjam neki? Szeretem őt, nem akarom elveszíteni. A szex azóta sem megy.
2011. máj. 24. 18:14
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem, ha nem őszinte az ember a párjával azt hogyan lehet 90%-ra értékelni, ha pedig őszinte azt csak 65%-ra.. Kiérti ezt?!

Mindegy is.

2011. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
20%
Nekem impotens vagy meddő férfi/nő soha nem kellene akkorse ha szívemből imádnám.
2011. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pedig a szex csak plusz egy kapcsolatban. Az emberi értékeket sokkal többe nézem holmi "hancúrlécnél".
2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
34%

Hány évesek vagytok? A probléma mibenléte végett kérdezem.


Biztos, hogy impotens a párod? Tett lépéseket annak érdekében, hogy gyógyuljon? Vagy mindketten elfogadtátok megváltoztathatatlan tényként? Miért?


Valaki kérdezte: kielégített-e másként, hiszen ezer módja van. Akkor nem vágyakoztál volna másnál szexre.

2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom, hogy egy szó sem igaz abból sem, hogy impotens!


Esetleg csak te akarsz túl sok szexet tőle?!

2011. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nem, persze, egy szó sem igaz, nyilván azért írtam, hogy impotens, mert hazugság. Ha hülye vagy, ne írj. Nem áll fel neki, hiába izgatom, minden nőiségemet elvesztem mellette, pedig nem vagyok csúnya, kövér, semmi ilyesmi. Én 20 vagyok, ő 23.
2011. máj. 24. 20:15
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, megoldjátok az impotenciáját. Tessék utánajárni! Akkor nem kerülsz ilyen kellemetlen szituációba.
2011. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
20%

ezer bocsánat hogy ezt írom de

esetleg nem kaptad be neki? :)

nem kell lefikázni ez hozzátartozik a szexhez ha vki szereti.

vagy ettől se áll fel neki?

forduljatok akkor orvoshoz

sokáig ez nem megy sajnos.....

2011. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
56%

ma 19:36

Tudod, az őszinteséggel néha gyilkolni lehet ...

Könnyű azt mondani, hogy legyen őszinte és mondja el, hogy megcsalta a párját, de ezzel kinek okoz fájdalmat? Hát a párjának! Ő meg szépen megkönnyebbül és megveregetheti a vállat, hogy milyen klassz őszinte ember vagyok... Az a szerencsétlen meg ki tudja, min menne keresztül, ha megtudná, pláne, hogy így sincs rendben "egészségileg"...

2011. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
37%

22:00!


Rendben van de előbb gondolkodnia kellett volna a megcsalónak! Ez az egyik.

A másik meg hogy az lenne a legtisztább, hogy elmondja neki őszintén mit tett és nem keseríti tovább a párja életét és hagyja, hogy a férfi még reményt találjon egy másik nő oldalán, aki nem veri át őt! Ez lenne a legtisztább.

Miért? Ha belevigyorog a szemébe és ámítja a férfit, hogy őt szex nélkül is szereti, közben meg más férfiak ágyába bújik, az most akkor kinek nagyobb törés?!

Ha valami nem működik azt le kell zárni! És a másikat nem átverni és megalázni!

Így könnyebb, ugye?!

Mondjuk mindenki magából indul ki..

2011. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!