Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat, elmondja...

Megcsaltam a páromat, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Másfél hónap után megcsaltam, mert impotens. A volt barátommal történt a dolog. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok a szemébe nézni. Tudom, hogy undorító dolgot tettem, leb-szásra nincs szükségem, inkább tanácsra. Elmondjam neki? Szeretem őt, nem akarom elveszíteni. A szex azóta sem megy.
2011. máj. 24. 18:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
76%

Ne mondd el neki, csak azért, mert furdal a lelkiismeret, és könnyíteni szeretnél magadon. Őt meg egy életre megbántani. Nem tudom, mekkora nagy a baj nála, de ha elmondod, tutira impotens marad örökre.

Ha nagyon nem működik, inkább tényleg váljanak el útjaitok. Lehet, ő is találna olyan nőt, akivel megy neki a szex.

2011. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon gáz helyzet.. Hogy mondja el az impotens párjának, hogy lefeküdt egy másik férfival?!?!? Anélkül, hogy szakítanának? Huhhh...

Akármennyire fájna neki, akkor is inkább tőled tudja meg, mint mástól. Ha szereted és "tiszteled", akkor mondd el neki és hagyd, hogy ő döntsön együtt akar-e veled maradni..

2011. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
63%
Ha a parod valoban impotens, akkor biztosan tudja, hogy mashol fogod keresni a testi kielegulest, mivel ez egy termeszetes dolog, hogy hianyzik. De ezt igy meddig akarod csinalni, ez igy elet Neked?
2011. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
17%

nem lehet ennyire fontos a szex, hogy másfél hónap után megcsald? Nem szereted??? Kik ezek az emberek akik ilyeneket mernek írni??

Nekem is kell a szex, minden nap!!!

Az meg hogy nem szereted, és azért csaltad meg?? Nem értem, a szex az szex, a szerelem meg szerelem, az inteligens ember külön tudja választani a dolgot.

2011. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném, hogy másfél hónap után annyira nagyon szeretnéd. Megcsaltad mert impotens? ÉS mit vársz vele maradsz továbbra is impotens marad. Mond meg neki hogy már most megcsaltad és neked kell a szex és szakíts vele. Senki nem érdemli meg, hogy megcsalják. Mindkettőtöknek jobb lesz!
2011. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
24%

Te ismered őt, hogy mennyire érzékeny, vagy mennyire megbocsájtó, szóval neked kell tudni, hogy érdemes-e. Én az őszinteséget jobban értékelném.

Mindenesetre alaposan át kelle beszélnetek ezt a szex-témát, és megfelelő alternatívákat találni. Ha nem találtok valami működőképes megoldást, kár erőltetni a kapcsolatot.

2011. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes, hogy sokan ítélkeznek, puszta információk alapján, de sohasem élték át a helyzetet.

Kedves kérdező. Hasonló cipőben jártam majdnem két évvel ezelőtt mint te. Nem mondanám a páromra, hogy impotens, de tény, hogy nagyon sokszor még az elején nem minden volt rendben köztünk. több mint másfél éve vagyunk együtt, de 3 hónap után, mikor kezdődött a kapcsolatunk bizony én is félrecsúsztam és akkor értettem meg hogy ezzel mekkora fájdalmat tudok okozni másnak, de közben én jól érzem magam. Heteken keresztül küzdöttem a lelkiismeretemmel végül úgy döntöttem, nem mondom el neki, mert akkor jöttem rá, hogy mennyire szeretem és belepusztulnék, ha ott hagyna és képtelen lennék elviselni a csalódottságát.Önös érdeket néztem, ez tény, de egyszer talán majd eltudok számolni magammal. Benne maradtam a kapcsolatban és mint már írtam több, mint másfél éve tart, de egyre jobban szeretem. A szex dolognak meg kicsit utána jártam. Kérdezgettem, hogy mi a baja, mit csinálok rosszul, mi az amiért gondjaink akadnak közben. Nálunk a fő probléma az volt, hogy túl feszült volt mindig,képtelen volt arra, hogy eleressze magát és ezért nem sikerült semmi. Eleinte mi is választottunk más módszereket, hogy kitudjuk elégíteni egymást. Szépen lassan haladtunk és egyre közelebb kerültünk a tényleges együttléthez. Hónapok alatt ugyan, de sikerült helyrehozni a dolgot. Azóta nagyon ritkán akad probléma, de az esetek többségében minden remek. Próbálok együtt élni azzal, amit tettem, de képtelen vagyok megbántani, mert tudom, hogy mennyire szeret. Szóljatok le nyugodtan, de sokszor azon az elven vagyok, hogy "amiről nem tudok az nem fáj", így lehet ezzel más is... Szóval kitartás, ha szereted, próbáld meg kideríteni mi áll a szexuális problémája hátterében. Lehet feltudod ébreszteni az alvó oroszlánt, a kis félrelépésedről, meg nem kell beszélned, ha úgy érzed, hogy nem akarsz.

2011. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
85%

"Nem értem, a szex az szex, a szerelem meg szerelem, az inteligens ember külön tudja választani a dolgot."


1, inteLLigens 2 (kettő!) darab l betűvel.

2, InteLLigens ember NEM választja szét a két dolgot. De neked, aki nem vagy intelligens, és szerelmes is max az óvodában voltál, ezt úgyis hiába mondom.

2011. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
60%
Mit gondoltál amikor megtudtad, hogy impotens? Azt, hogy majd ha szereted az elég lesz és nem lesz szükséged testiségre? Nem most kéne bánkódni hanem akkor kellett volna belegondolni amikor mindez kiderült és megbeszélni..
2011. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
75%
Mit kellene ezen megérteni? Távkapcsolatban voltam, 2-3 havonta találkoztam a párommal, soha nem jutott eszembe, hogy megcsaljam, annak ellenére, hogy nem hogy minden nap, de még hetente sem volt szexben részem, mert szerettem és tiszteltem. Nálam itt kezdődik az intelligencia, és a tisztelet, nem ott, hogy jaj megcsaltam, de mosom kezeim, mert okom volt rá.
2011. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!