Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkosság? Drog? Le kéne...

Öngyilkosság? Drog? Le kéne lépnem?

Figyelt kérdés
nagyon készvagyok a szüleim épp válásban vannak:S haverok/barátok nincsenek matekból bukok:S apu állandóan pofázik velem.nem volt mindig itt amikor felnöttem mert sokat dolgozott.. most többet van velem és látja milyen vagyok... de kiborit h ugat egyfolytába meg most akar potolni mindent.. 16-éves vagyok fiú
2011. máj. 24. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Ugat, pofázik... Gratulálok komám!
2011. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
hát nemtudom...szerintem menj el egy pszichiáterhez, az ír fel valami nyugtatót és könnyebb lesz elviselni
2011. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Ha így írsz róla, hát megértem apudat.

Ugat, pofázik...az igen, kinek hiszed magad hm?

Egyenlőre ő/ők teszik az ételt a képed elé, és ők is teremtik meg rá a pénzt..

2011. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

16évesen ugyanígy volt velem is de eszembe nem jutott volna kárt tenni magamban


az öngyilkosság, drog nem megoldás

16 évesen mindenkit halálra szekálnak a szülei de majd 20-22 évesen rájössz majd, hogy miért tették ezt.(+ a b*sztatás elviselése megkeményít kicsit)


lelépés szintén rossz ötlet, mert ennyi idősen nem tudsz olyan munkát elvállalni amiből önfenntartó lennél


próbálj meg fateroddal közös nevezőre jutni, nem olyan nehéz, nekem is sikerült


sok sikert

21F

2011. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Ne bantsatok szegenyt, mert a szuleinek "koszonheti# azt hogy milyen lett.Valoszinuleg nehez gyermekkora volt, lehetseges hogy vertek, megalaztak stb. vagy csak egyszeruen nem torodtek vele a szulei.Igaz kedves kerdezo?
2011. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:54



Attól még, hogy etetik legyen talpnyaló és nyalja az apja s*ggét? Az apja vállalta őt, tehát kötelessége gondoskodnia róla akár egész életében mindenféle b@sztatás és pszichológiai terror nélkül.

2011. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Istenem miért nem veszitek észre, hogy ez segítség kérés.A válás a gyereket is megviseli...sőt!!!Meg barátok nélkül is gáz.És így kamaszon se egyszerű.Meg végül is nem tudom ki mit vár, hogy ha szegény gyerekkel eddig nem foglalkozott az apja, akkor most meg miért teszi??De mindegy.

Én neked csak azt javaslom, hogy éld túl, én tudom, hogy nem könnyű.Tanulj, mert az tényleg fontos, csak a saját javadra válik.Nem könnyű most tudom, de hosszú évek múlva majd megköszönöd magadnak.

2011. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

Isten nyugosztaljon!

Hülye gyerek vagy.

Mindegy, ki mit ír, ezzel a viselkedéssel nem csoda, hogy felbosszantod a szüleidet.

2011. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:01

Nem kell nyalnia az apja s.ggét, csak normálisan kellene viselkedni...

Nekem gyanús, hogy éppen, hogy nagyon is el van kapatva a fiúcska.

2011. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges öngyilkosnak lenni.Hogy miért?

Bármikor kiutazhatsz Angliába például és teljesen új életet kezdhetsz.Lehet ott bejön az élet,ha nem mész tovább:)

Hidd el,ismerősöm is itthagyta a családját az országot mert rossz volt neki itthon ,kiment angliába,takarítással kezdte majd eladó lett,és most boltvezető .Nyelvtudás nélkül ment ki.megkeres most kint 3.000 fontot per hó

2011. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!