Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akkor én örököltem?

Vajon akkor én örököltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne.

Előszöris.

Apukámvan van egy testvére. Mind a két szülő él még.

Apám testvérje odaköltözött a két szülőhöz mert rossz helyzetbe voltak és valamit mókeroltak tehát apukám ki lett fizetve így a szülei halála után nem kap semmi pénzt már.

Állítólag ezt a pénzt én örököltem?

Nem apukám?

Ő aztmondta hogy az a pénz az enyém és ha később szükségem lesz rám odaadják.

Ebből a pénzből garázs lett véve.

Akkor most hogyvan?


2011. máj. 25. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Bármi, ami apádé, csak a halála után lehet a tiéd. Nem tudom, hogy ki mondta neked, hogy az ő pénzét nem költheti el életében.. Ilyen elven te is félrerakhatnád a keresetedet a gyerekeidnek:)
2011. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő neked adhatja, és akkor persze, a tiéd, de egyébként nem.
2011. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg apádé. Hogy ő mit csinál vele - félreteszi neked, elkölti, garázst vesz - az ő dolga.
2011. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apukád örököl, te nem örökölhetsz, amíg apukád él, na meg ez se így működik, hogy kifizetem és akkor ennyi, ez azért ennél bonyolultabb, de lényeg, ami lényeg az apukádat illeti.
2011. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!