Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult kacifantos a...

Nagyon bonyolult kacifantos a tortenet! Az eletem feladtam egy lany miatt! Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tavaly elindultam autostoppal Del-Europaba ismerosomhoz, es ut kozben felvett egy lany, es megkert hogy johessen velem oda ahova en megyek, mert a csaladjaval osszeveszett, es mindenet elvesztette. A csajjal nem tudtunk beszelni egy nyelvet sem, de ennek ellenere kialakult bennunk egy eros vonzalom. Kesobb rendezodott a helyzete a csaladjaval, es visszafordult. En ujra felkerestem ot, es akkor bevallotta, hogy o is erez valamit irantam, de osszejott valakivel, es nem akarja megbantani a baratjat. Ennek ellenere beleegyezett abba, hogy tartsuk a kapcsolatot egymassal, mikozben tudta, hogy teljesen odavagyok erte.

A lenyeg, hogy a nyelvi problemak miatt kialakultak konfliktusok kettonk kozott. Ahogy eltelt egy ev mar az o nyelven is megtanultam, de ez mar keso volt, mert annyira eldurvult a helyzet, hogy rendorsegi ugy is lett belole, mert mar fel tolem, azt hiszi zaklatni akarom, mikozben csak a felreerteseket akarom tisztazni vele. Sosem tudtam elmondani neki a felreertesek sorozatat. Irtam mar neki fordito segitsegevel egy hosszu levelet is de annyira megharagudott ram, hogy mar arra sem volt kepes, hogy elolvassa.

Idokozben a csaladjat is nagyon megszerettem, es ok is befogadtak volna es a helybeli lakosok folyamatosan keresnenek, de nem merek a faluba menni, mert felek, hogy bajom lesz a rendorseggel.

Idokozben visszamentem Magyarorszagba, mert megprobaltam tultenni magam a dolgon, de annyira nem hagyott nyugodni az, hogy minden ami Magyarorszaghoz kotott elhagytam, elvesztettem miatta, csaladomat az egyetemet a barataimat stb, ezert a napokban visszajottem. Volt olyan helyzet is, hogy en is megharagudtam ra, mert rossznak hittem az SMS-eit, es en ot felidegesitettem, mikozben o a legkorrektebb volt velem. Bant a buntudat, hogy meg csak bocsanatot sem tudok kerni tole, mert felreertettem amiket nekem irt. O annyira felreismert, hogy beteges zaklatonak, hisz egy nagy nyelvi felreertes miatt.

Mit tennetek a helyembe?


2011. máj. 25. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?
2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném a storyt, írnék egy forgató könyvet és Amcsikhoz tartva a repülőn felszednék még pár statisztát a filmhez. Olcsó munkaerő! Főleg LA-ben.
2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint egy brazil szappanopera...
2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Először is tisztázzunk valamit. Történt bármi komolyabb dolog is köztetek a kezdetleges szimpátián-vonzalmon kívül? Mert ha nem, és ez csak ilyen évődés-vágyakozás a te részedről, akkor szerintem nagyon nagy problémák vannak veled. :(
2011. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem várj egy kicsit. Milyen nyelvi félreértés lehet az, amiből rendőrségi ügy lesz? Kicsit hiányosnak tűnik a történet, de a jelek szerint eléggé fel vagytok dúlva most mindketten, amiből ritkán sül ki bármi jó. A legjobb lenne, ha egy kicsit mással foglalkoznál, nem csak egy olyan lányról szólna az életed aki

1. rendőrséggel "üldöz", akármi is ennek az oka

2. van neki barátja, akit nem szeretne otthagyni.


Ha kicsit alábbhagytak az indulatok, később még lehet beszélgetni, még az is lehet, hogy ő fog keresni majd téged. De ha ilyen körülmények között tovább erőlteted, csak még jobban eldurvul a helyzet.

2011. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is tetszik mint sztori, bár az eleje jól indult, a vége nagyon zavaros. De film nem lehetne belőle, mert amerikában nem ismerik azt a fogalmat, hogy "nyelvi nehézségek"
2011. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem eleg nyilvanvalo hogy tovabba nem szeretne veled tartani a kapcsolatot. Probald tultenni magad rajta, es lepj tovabb az eletben.
2011. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Adrian Mole jutott eszembe.Aki olvasta,érti.
2011. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
80%
Én a helyedbe mindennemű kommunikációt megszüntetnék vele, megpróbálnám túltenni magam a dolgokon. Egy olyan állapotban ahol az érzelmek ennyire forronganak, nem tudtok egymás felé nyitni. Meg kell várni, amíg mind a kettőtök lecsillapodik. Ha kb. egy év múlva még mind a ketten akarjátok egymást, biztosan kapcsolatba léptek. Hidd el az érzelem dolgoznak, a telepátia működik :-)
2011. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát ne haragudj de tőled én is félnék. Basszus ahogy végig olvastam olyan érzésem volt mintha egy szatír levelét olvasnám. Szerintem hagyd békén szegény lányt. nem veszed észre, hogy fél tetőled?

Amiket csinálsz, hogy utazgatsz nyelvet tanulsz írogatsz zaklatod ez borzasztó. Ez nem egy halywoodi romantikus vígjáték aminek mindig hapy and a vége. Ez valóság. Hagyd békén szegényt. Megy ahogy írtad hogy van más valakije.

2011. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!