Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés itthonról hogyan...

Költözés itthonról hogyan lehetséges így?

Figyelt kérdés
19 vagyok de nem bírom már amit itthon van az állandó veszekedések stb...most épp diákmunkán vagyok csak de keresnék egy rendes munkát.Iskolába járok még egy évem van emelet családit kapok és árvaságit, ha elköltözök ezeket kapni fogom még?sürgős segítsetek!!
2011. máj. 25. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
amíg tanulsz kapod, de bejelentett munka mellett nem valószínű, hiszen keresel.
2011. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
addig kapod ,ameddig tanulsz.
2011. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket csak addig kapod, amíg nappali tagozaton iskolába jársz. Amellett nem tudsz dolgozni. Ha otthagyod az iskolát, onnantól nem fogod kapni ezeket. Viszont ha jól tudom, ez legalább 40 ezer, költözz kollégiumba és bőven kijössz belőle munka nélkül is!
2011. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 20 vagyok. Nekem is van még egy évem. Ugyanez a helyzet itthon! Megőrülök tőle. Én is árvaságit+családit kapok. Nekem ez már 70000Ft, mert apum 3éves koromban halt meg. És van egy barátom is. Vele költözünk szeptemberben, mert itthon már roh@dt idegesítő!


Hajrá!

2011. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is barátommal költöznék össze ő már dolgozik 21éves.nektek is hajrá!
2011. máj. 25. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

17:03-as vagyok!


Akkor meg minden rendben. Az én párom is dolgozik már. Szerintem meg tudjátok oldani.

2011. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs 17:00 :D
2011. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!