Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés anyukámmal?

Külföldre költözés anyukámmal?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy ami Magyarországon van az nem állapot és szeretnénk kiköltözni valahova.Most járok gimi nyelvi elökészitöbe jól megtanulom az angolt és akkor tudnék kinnt is tanúlni.Szerintetek hogy álljunk neki?Stb.?
2011. szept. 1. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Most szemét leszek. Először a magyart tanuld meg! Az angolt pedig sokkal gyorsabban megtanulod kint, mint itt az előkészítőn.
2011. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnezest, de igen, szemet voltal.
2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sya!en Angliabol irok neked ,.mivel itt elek kint.,eloszor is nagyon fontos hogy mind ketten beszeljetek az angol nyelvet .,azt pontosan nem tudom hogy esetleg lenne itt kint nektek segitsegetek .,hogy lenne eloszor kihez mennetek .,,mert mint tudjuk minden kezdett nehez foleg akkor ha nincs segitseged ,.aztan a penz ami ugye itt font arra is szuksegetek lesz.,mert ha nem is egybol lakasba mennetek .,de szobakat mindenhol adnak ki .nekem persze az elejen volt segitsegem .,en ujsagbol kerestem magamnak melot .,de meg nyugtatlak nagyon sok helyen nagyon sok magyar van .,szoval attol fugg melyik varosba mesz.,mert akar ok is tudnanak nektek segiteni.,de az angolok nagyon kedvesek es baratsagosak es segito keszek .,szoval ha elmondod neki hogy most milyen helyzetben vagy .,de van nalatok egy kis penz .,en biztos vagyok benne hogy segitenek .,ebben a varosban ahol en lakom nagyon kedvesek .,es segito keszek.,ha esetleg kivancsi lennek meg valamire irj nyugodtan privit.,
2011. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!