Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a feleségem...

Hogyan mondjam meg a feleségemnek, hogy öltözködjön diszkrétebben?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon szereti mutogatni társaságban is a melleit, már úgy értem, hogy szeret mélyen dekoltált vagy nagyon feszes felsőket hordani melltartó nélkül. Ilyenkor minden férfitársam őt nézi. Pontosabban a melleit. Kezdetben büszke voltam erre, de most már kicsit kínos, mert az emberek azt gondolhatják róla, hogy közönséges. Pedig egyébként nem az, csak nagyon büszke a mellei formájára. Tényleg gyönyörű mellei vannak, de talán ekkora kultuszt nem kéne kiépíteni körülöttük. Miért nem akar zártabb, lezserebb ruhákat hordani, hogy ne mindenki a cicijeit bámulja?
2009. márc. 16. 00:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
pont ezt kéne neki is elmondanod.
2009. márc. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Hat nagyon egyszeruen mondd meg neki, hogy vegyen fel melltartot, nagyon atlatszik a polo, a feszes felso, es teged zavar, hogy ot bamuljak, es nem illik igy utcara menni. Mondd meg neki, hogy kicsit ku..as a kinezete igy, minden pasi tekintet magara vonja. Ok. hogy o ennek orul, de gondolom nem tinedzser koru mar, mert inkabb naluk szokas ez. Vagy tenyleg a ku..a noknel szokas.

De te vagy a ferje, nem mersz szolni neki, ne legyel mar papucs, vagy nyuszi! Mitol felsz? Kulonben nem is azt mondjak hogy kozonseges, hanem azt hogy ku...

2009. márc. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen mond meg neki, hogy vagy felöltözik normálisan, ahogy a jó ízlés követeli, vagy megy ahova akar egyedül.
2009. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne zavartasd magad, hadd örüljön hogy szép, úgysem lesz mindig ilyen. Ha nagyon zavar, mondd el neki, hogy neked ez milyen érzés, ne azt hogy ő mit tegyen! Ha megérti, hogy zavar, biztos figyelembe veszi.De Te ne erősítsd ezt magadban, inkább ne törődj vele.

ÉN pl. utálom a melltartót, és sokszor nem hordom, ha illene, de pl. dolgozom, és mozognom kell, nyújtogatni a karomat(dekoratőr vagyok)

Elég ciki, hogy 20 évvel fiatalabb férfiak nézik a mellem, de akkor sem fogok 12 órát szenvedni.(egyszer próbálj fel egy melltartót pár órára!)

Lehet, hogy azok olyan felsők a feleségednél, ami alá nem kell melltartó.Egy csinos nő nem fog zárt és bő ruhát hordani, a szépérzéke miatt sem, max vesz fel melltartót, hogy a kedvedben járjon.

2009. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
az én környezetemben is vannak ilyen nők,aztán ha valaki megbámulja vagy megjegyzést tesz,még nekik áll feljebb......
2009. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet beleszólni egy nő öltözködésébe. Te szeretnéd, ha azt mondaná:ezt és ezt vedd fel?

Max. finoman megkérheted a melltartóra, de ne várd, hogy állig becsavarja magát és bő előnytelen ruhát hordjon.

Különben figyeld meg, a férfitársaid mindig a mellünket nézik. Mindegy, mennyire csúnya és nyakig zárt ruha van rajtunk.

Ha zavar téged, inkább beszélj neki az érzéseidről.

Egy nő ezt sokkal inkább megérti. Ha kihívónak találod a viselkedését, mondd el azt. De ne próbálj egy nőnek öltözködési tanácsot adni, főleg, ha csinos. Nem fog bejönni.

Ha a magad érzéseiről beszélsz, azt figyelembe fogja venni.

A ciciket meg addig kell kitenni, míg lehet.Bár tudnám a barátnőmmel megértetni, hogy ne öltözzön banyának 40 évesen. Az ő férje pedig értékelné, ha szexin öltözne.

Egy nő.

2009. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd már had szárnyaljon,csak az ablakot nyisd ki elötte!:-)
2009. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Sosem értettem meg az olyan nőket, akik kipakoltak mindent, amilyük csak volt. Utoljára talán 16 évesen vettem fel olyan felsőt, hogy a fél mellem kilátszott belőle, de most (28) már kifejezetten zavar, ha kilátszik, sőt! Néha már attól is rosszul vagyok, ha egy kicsit feszesebb felső van rajtam , és a férfiaknak máris kocsányon lóg a szemük.

Teljesen igazat adok a kérdezőnek, hiszen ő tudja a legjobban, hogy egy férfiból mit vált ki egy "csupasz" mell. Melltartó nélkül illegetnie magát pedig igenis közönséges, pláne ha tudja, hogy ilyenkor mindenki őt bámulja...

2009. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ebben semmi baj ha vesz fel alá melltartót. Most kapaszkodj meg, én is a mély dekoltázsú felsöket szeretem, melltartóval, mert nem szeretem ha áttetszik a mellbimbóm, és most is azokat hordom pedig 30 hetes terhes vagyok. És rengeteg bókot kapok, mivel ugye nem híztam, nem lett lógós a mellem, nem lett csùnya a böröm csak a hasam nött elörefelé de feszes. Szeretek csinosnak lenni és mivel ez a legszebb testrészem, miért ne emelném ki? Ettöl még nem lesz senki k*rva és semmi ciki nincs benne.

Szerintem legyél rá büszke hiszen te is elismered, hogy szép mellei vannak. Ha a fenekét tenné így ki akkor megérteném hogy nem tetszene a dolog, de ebben még semmi baj nincs:)

2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne szólj neki, örülj, hogy van önbizalma, léágy rá büszke. Biztosítsd róla, hogy nagyon tetszik neked. A többi pasi meg had irigykedjen. Jön majd idő, amikor már nem tudja mutogatni, addig had érezze szexinek, szépnek magát!
2010. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!