Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a feleségem...

Hogyan mondjam meg a feleségemnek, hogy öltözködjön diszkrétebben?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon szereti mutogatni társaságban is a melleit, már úgy értem, hogy szeret mélyen dekoltált vagy nagyon feszes felsőket hordani melltartó nélkül. Ilyenkor minden férfitársam őt nézi. Pontosabban a melleit. Kezdetben büszke voltam erre, de most már kicsit kínos, mert az emberek azt gondolhatják róla, hogy közönséges. Pedig egyébként nem az, csak nagyon büszke a mellei formájára. Tényleg gyönyörű mellei vannak, de talán ekkora kultuszt nem kéne kiépíteni körülöttük. Miért nem akar zártabb, lezserebb ruhákat hordani, hogy ne mindenki a cicijeit bámulja?
2009. márc. 16. 00:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19.39 vagyok. Eszembe jutott valami más a problémádra. Elgondolkodtam azon, hogy amióta a barátommal vagyok (fél éve), néhány alkalomtól eltekintve sokkal visszafogottabban öltözködök. Senki nem kért erre, így alakult. De ha belegondolok, ez azért van, mert így is megkapom a figyelmet, meg azt, hogy nőként értékel. Előtte mintegy kényszeresen akartam érezni, hogy vonzó vagyok, tetszetős vagyok, így kint is volt elég sok minden.

Úgyhogy: NE MONDJ NEKI SEMMIT! Viszont éreztesd vele, hogy ő a legszebb, legvonzóbb, legkívánatosabb nő számodra, és ezt mutasd ki amilyen gyakran csak tudod. Gondolom tisztában vagy vele, hogy ennek nem csak a szex a módja. A ruhákról egy szót se szólj! Ha bejön, amire gondolok, akkor önkéntelenül visszafogottabban fog öltözködni, mert ha TŐLED megkapja a szükséges rajongás-adagot :D akkor nem akarja máshol pótolni. Persze magamból kiindulva, azért nem mondom, hogy ettől apácává vedlik, de a te szempontodból javulhat a helyzet. Próbáld csak ki! Semmi neheztelést ne éreztess vele, mert annál jobban fog a ruháihoz ragaszkodni. (Szintén magamból kiindulva :D)

2010. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!