Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a feleségem...

Hogyan mondjam meg a feleségemnek, hogy öltözködjön diszkrétebben?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon szereti mutogatni társaságban is a melleit, már úgy értem, hogy szeret mélyen dekoltált vagy nagyon feszes felsőket hordani melltartó nélkül. Ilyenkor minden férfitársam őt nézi. Pontosabban a melleit. Kezdetben büszke voltam erre, de most már kicsit kínos, mert az emberek azt gondolhatják róla, hogy közönséges. Pedig egyébként nem az, csak nagyon büszke a mellei formájára. Tényleg gyönyörű mellei vannak, de talán ekkora kultuszt nem kéne kiépíteni körülöttük. Miért nem akar zártabb, lezserebb ruhákat hordani, hogy ne mindenki a cicijeit bámulja?
2009. márc. 16. 00:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szepen lehetne neki szolni, mert lehet, hogy o eszre sem veszi, hogy ez mar atment negativ iranyba es ezzel majd magat jaratja le. En szolnek neki. Nem bekepzeltsegbol mondom, mert vannak dolgok, amikkel abszolut nem vagyok elegedett, de en is egy nagyon szep mellu no vagyok, megsem mutogatom, azt meg elkepzelni sem tudom, hogy melltartot ne vegyek fel. Eppen attol jo ez, hogy a ferjem privilegiuma marad ez. Kozonsegesnek tarthatjak erte. Miert nem eleg neki, hogy te, a ferj latod? Hany eves? Mindig ilyen volt?
2010. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban nem hangoztattál olyasmit, hogy neked ez tetszik, akkor szerintem mondd meg neki, hogy neked visszafogottabb felsőkben jobban tetszene. Szerintem adni fog a szavadra. ;)
2010. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, a szeretet nem birtoklást jelent, hanem hogy elfogadod a másikat olyannak, amilyen (ha kell, közönségesnek). Régebben neked is tetszett, hogy ilyen, nem ő változott meg, hanem te. Erről meg ő nem tehet. Ha nem fogadod el ilyennek, nem kellett volna elvenni.


Ha valakit meg akarsz változtatni a saját álomképeid mintájára, az nagyon messze van a szeretettől. Sajnálom.

2010. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
A feleséged nagyon nincsen jóban saját magával, ha úgy gondolja, hogy ő csak akkor teljes értékű nő, ha mindenki az ő melleit bámulja. Ciki őrá nézve, hogy már neked kínos az, ahogyan öltözködik. Szerintem is így mondd el neki, hogy korához illően öltözködjön, mint ahogyan itt is leírtad. Feltételezem, hogy 30-on már túl vagytok, esetleg közelebb is az 50-hez, mint a 40-hez. Nem azt mondom, hogy akinek ilyen korban is szép a teste, az járjon krumpliszsákban, de azért meg kéne tartani azt a határt, ami inkább csinos, mint közönséges.
2010. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Inkább örülnél, más férfi meg azon kesereg, hogy milyen "lepukkant" a felesége. Ha bő ruhákban járna, tuti az lenne a baj. Joga van azt felvenni, amiben jól érzi magát. Ha egy férfi nyíltan és leplezetlenül bámulja egy nő melleit,akkor az ő intelligenciaszintjét,udvariasságát is meg kell kérdőjelezni, nem csak a nő öltözködését. Én biztos nem tűrnék beleszólást a kedvesem részéről az öltözködésembe. Nekem is nagy melleim vannak, tizenévesen nem öltöztem kihívóan, mégis bámulták - jártam emiatt eleget bő pólókban, amikben úgy néztem ki, mint egy tehén, egyszer eldöntöttem, hogy ennek vége, azóta ki van pakolva, ha olyan kedvem van. Nem hiszem, hogy a férfi hatásköre lenne ezt eldönteni. Kíváncsi vagyok, Te mindig azt veszed-e fel, amiben a legjobban tetszel a feleségednek.
2010. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Majd én szólok neki. Merre szokott munkába menni reggelente?
2010. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

18.55-ös!

Ez rettenetes demagógia, de gondolom ezt Te is tudod.

Valószínüleg a kérdező értékrendje változott meg az utóbbi időben.

Rendben is lennénk.

De ki mellett?

2010. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tőlem simán megkérdezte a férjem, hogy "ugye, nem akarsz ÍGY az utcára kimenni?" Mondjuk én hordok melltartót, de azért eléggé nézik, ha egy kicsit kivágottabb, vagy feszesebb felsőt hordok. Engem nem zavar különben, ha néznek, sőt...:))
2010. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Én is rosszul lennék a helyedben, pedig én nő vagyok. :)

Ez nem birtoklási vágy, meg féltékenység, egyszerűen csak nem találod illőnek gondolom. Ahogy az ember érik, leesik a tantusz.

Nekem pindi cicim volt, szülés után megnőtt, a legzártabb felsőből is kiesik a mellem, és már zavar, hogy nagyobb lett, mert feltűnőbb, és én meg azt szeretném, ha inkább csak a férjem örülne ennek. Meg én. :) Bár most csak a kisbabám birtokolja. XD

Nem szeretném, ha a barátai rólam fantáziálnának. Nem vagyok egy szégyenlős, csak vagyok ennyire toleráns, hogy nem mutogatom magamat mindenkinek. Így sejtelmesebb is vagyok. :) Csinin öltözködök, divatosan, jó alakom van, de elég, ha így tartanak szépnek, nem kell hozzá a mellemet mutogatnom.

2010. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Így mondd el neki, ahogy itt leírtad kb....Szerintem vagytok olyan intelligensek, hogy ezt meg tudjátok beszélni, és szerintem is elég közönséges benyomást tesz, ha valaki túlságosan kihívóan öltözködik, ez nem önbizalom, hanem kultúra kérdése....
2010. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!