Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "kell" miért "elvárás",...

Miért "kell" miért "elvárás", esetleg törvény (? ) hogy együtt kell élni a házastárssal?

Figyelt kérdés

jelenleg el vagyok jegyezve, de a párom annyira uralkodós típus, hogy én szeretném ha megmaradna a saját kis "vackom" ahova el tudok vonulni

jelenleg 3 éve együtt vagyunk totál jól működött ez mindig, hol én mentem, hol ő jött hozzám - (majdnem)minden nap együtt alvás, szerintem a gyerek lelke sem sérülne, elvégre az ember fia nem helyhez kötődik, mint pl egy macska.


örülnék, a lehurrogás helyett logikus válaszoknak


2011. máj. 25. 21:25
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

mert hűséges típus, ragaszkodó, családot akar

a férfiak többsége ebben a korban, vagy családosak, vagy elváltak, vagy nem akarják magukat lekötni a tinikkel foglalkoznak

ő ritka gyöngyszem az én tapasztalatom szerint

2011. máj. 27. 10:52
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj az elváltakkal? Inkább egy elvált pasi egy-két gyerekkel,aki TÉNYLEG szeret,mint ez az állat. Hűséges? Még jó.Nem találna még egy balekot,aki elviseli.Családot akar? Persze,hogy még jobban magához kössön. Ő nem való sem férjnek sem apának,ne használd rá a "gyüngyszem" kifejezést,mert fényévekre van tőle,ezt elhiheted!
2011. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
*"gyöngyszem"
2011. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

értelek

csak az elvált, gyerekes pasik részre szeretnék reagálni: tudom nem szabad általánosságban gondolni, de nem egy nőről hallottam, akit zavar, hogy egy "idegen" gyerek elé van helyezve, osztozni kell a szereteten, szerintem teljesen más, amikor első baba, vagy közös gyerekek jön mindkettőnek, vagy az első házasság mindkettőnek, mert akkor mindkettő ugyanazon megy keresztül lelkileg és szerintem így az igazi

2011. máj. 27. 11:43
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Jó,akkor keress nőtlen pasit,van,nem kel el mindenki a huszas éveiben! De az nem megoldás,hogy belenyugszol,hogy neked ő jutott és butaságot csinálsz azért,mert már családra és gyerekre vágysz.Nála még az egyedüllét is jobb!Ő sosem fog megbecsülni téged és pár év múlva pokolra kívánod őt is és az életedet is!A gyereked pedig egy olyan családba születik,ami minden csak nem harmónikus.

Addig lépj le,amíg még lehet.Nem tudom mit beszéltél be magadnak,de ha hideg fejjel megnézed azt a leírást,amit te tettél a vőlegényedről,akkor rá jössz,hogy ő nem főnyeremény,hanem büntetés! Keresve sem találnál rosszabbat,így nincs veszíteni valód,ennél csak jobb jöhet. Ne ásd el magad már most,kaphatsz jobbat!

2011. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

ezt jól eltaláltad


hajszálpontosan szó szerint ez a gondolat söpört rajtam végig nemrég, hogy "nekem ez jutott"

2011. máj. 31. 13:43
 37/42 A kérdező kommentje:
és változtatni rajta, valahogy olyan érzéssel tölt el, mintha bangi-jumpingoznom kellene (ha jól írtam)ugrani a semmibe, a majd lesz valahogy-ba...
2011. máj. 31. 13:47
 38/42 anonim ***** válasza:

Inkább ugranék le a hídról,minthogy hozzámenjek egy ilyen emberhez.

Az élet néha kiszámíthatatlan,de láthatunk előre bizonyos dolgokat.Itt van például a vőlegényed esete.Ha már most ilyen,akkor vele egy életre tervezni öngyilkosság.Valóban félelmetes,hogy milyen lehet az élet akkor,ha másik úton indulunk,de szerintem megér egy próbát.Az biztos,hogy ez az út,vele nem vezet boldogsághoz,akkor pedig mi értelme.Aki mer az nyer,tartja a mondás.Most még van visszaút,nem kötelezted el magad mellette.

2011. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 napietus ***** válasza:
gondolj kicsit bele: nem éppen az lenne "ugrás a sötétbe" ha ezek tudatában hozzámennél?
2011. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

furcsa, hogy ilyen döntéseket egyedül (a párunk nélkül)kell meghozni, mivel az ő érdeke ugye, hogy folytassuk, ami logikus

tehát mélyen magamba kell szállni egyedül a semmibe, a lelkembe


csakhogy a saját megérzéseim vezettek már félre, így hagytam ott egy jó munkahelyet, mert megéreztem, hogy jobbat érdemlek, többre vagyok képes - hát nem jött össze.


asszem ezt hívják totális tanácstalanságnak....

2011. máj. 31. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!