Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha nem fér az...

Miért baj az ha nem fér az életembe egy párkapcsolat? Elítélendő?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam,elváltam,van 2 gyermekem,hétvégente vagyok csak otthon.Nem fér bele egy kapcsolat az életembe,félek is szerelmes lenni.Van egy lány akivel összejárogatok 7végente,eleinte ő is ennyit akart de most érzem rajta h többet is szeretne.Nem mondta de érzem.Én teljesen kizártam az érzelmeket,jó szimpatikus nagyon de valahogy nem megy.Igy teljes az életem,gyerekek,munka.Most ez mennyire elítélendő?És mi a véleményetek?
2011. máj. 26. 11:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Oké, egy felnőttnek nem társ a gyereke. Da ha van egy valódi társa, aki egy idő után konkurenciát lát a gyerekben, majd ezért megpróbálja kiutálni? Hiszen igaz az is, amit egy előző hozzászóló írt. Egy nő mindig a kapcsolat feljődését várja. És a gyerek óhatatlanul akadályt fog neki jelenteni ebben a fejlődésben. Nagyon észen kell lenni ilyen helyzetekben. Az én gyerekemet majdnem kiutálta az otthonomból egy ilyen fejlődésmániás nő. Aztán végül arcul esett, mert neki kellett mennie, nem a gyerekemnek. Na, azóta nem kell nekem oda nő! Az egy miatt kiábrándultam az összesből sajnos. Tudom, ez sem normális, hiszen biztosan vannak másfélék is, akik tisztában vannak az apa-gyerek kapcsolattal, és nem akarnak hozzápiszkálni! De inkább éljek egyedül, a gyerek jön láthatásokkor, de NEM KELL mégegyszer ilyen az életembe!

36F

2011. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát ő nem beszélt még a gyerekekkel,de az ő családjában és átélte már ezt a válás új barátnő dolgot(testvérénél) uh szerintem evvel nem lenne gond.Meg imádja a gyerekeket.Az enyémeket is mindig dicséri amikor látja.De nem gondolkoztam még az össze költözésen sőt még a párkapcsolatról sem.Rendes lány,szimpatikus is,csinos de nem tudom.
2011. máj. 26. 12:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy most így gondolod, de lehet később teljesen megváltozik a gondolatmeneted. Szerintem nem elítélendő, nem vagyunk egyformák és nem élem át a helyzetedet, lehet hogy ebben a helyzetben amit te élsz át ez a megfelelő, de azért egy párkapcsolat nem rossz dolog.
2011. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat tényleg nem rossz dolog. Hiszen az ember úgy van kitalálva, társas lény. De ha baromi nagyot csalódott egyszer, vagy többször, nem kívánja a háta közepére sem az egész párkapcsolatosdit. Az ilyen embernek a komoly párkapcsolat = 1-2 jó dolog, 98 nagyon rossz dolog.

Ezért nem érzek késztetést én sem, hogy "szerezzek" magam mellé valakit, kiépítsek párkapcsolatot. Szinte csak a rosszat látom benne. Lehet, hogy majd jön valaki, aki megváltoztatja a véleményemet, vagy az a valaki is elmegy majd mellettem, mert olyan falat húzok magam köré... nem tudom...

Pszichológus? Nem bízom ilyesmiben...

2011. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, hogy észrevetted, hogy a lány többet akar illetve érzelmileg kötődik hozzád, és te azzal, hogy "de én megmondtam, mire számíthat" elintézed magadban, és tovább dugod, az én szememben bűnt követsz el. Nyilván ő reménykedik, ha szerelmes. Ha úgyse adsz neki többet, akkor meg kell vele szakítanod a kapcsolatot, hagynod kell, hogy találjon olyan partnert, aki megbecsüli partnerként, egész emberként.

De "összejárogatni" csak olyan nővel van jogod (ha gerinces ember akarsz lenni), aki maga is valóban ennyit akar.

2011. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Amúgy meg zárójelben elmondom, az én barátom is ezt hajtogatta egy darabig, hogy "én nem akarok párkapcsolatot" én meg "összejárni" nem voltam hajlandó. Végül visszajött hozzám normálisan, és nem hiszem,hogy megbánta az eddigi 1,5 évet, amit NORMÁLIS kapcsolatban töltöttünk.

15.05

2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne hogy hány évesek vagytok?
2011. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
38férfi vagyok.Lány meg 28éves!
2011. jún. 1. 16:43
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát az szinte biztos, hogy egy egészséges önértékelésű 28 éves nő normális kapcsolatot akar, meg azt, hogy szeressék. (Ha csak nem ő is elvált, és nincs elege egy időre az ilyesmiből.)

30/N

2011. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!