Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? :S

Most mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt a barátomnál voltam,mert az anyukájával él,Ő meg a kórházban ügyelt(orvos),így egyedül lehettünk.

A barátom ágyán feküdtünk és tévéztünk.A tv-ben ment a kedvenc számom és elkezdtem az ágyon ugrálni,mint vmi 5 éves...:$ Ez még elfogadható lenne,de szinte semmi nem volt rajtam,csak fehérnemű és a nagymamája benyitott!Nem tudom,hogy ment be a házba,de én azt hittem,hogy ott,abban a percben elájulok...A néni ráadásul a mostani sulim volt igazgatónője,szóval szinte minden sulis ünnepségen ott van.Ma is bejött a suliba,mert sportnap volt és úgy nézett rám,mintha nem is ember lennék.

A barátom anyukája tudja,hogy együtt vagyok a fiával,de rajta kívül nagyon senki a családból.

A hétvégén lesz náluk valami családi ebéd és a párom szeretné,ha elmennék és végre megismerhetném a családját,de ott lesz a nagyija is.

Tényleg szeretnék elmenni,de nem tudom,hogy mit szólna hozzá a néni.


Mit tegyek?Elmenjek?


Köszi előre is!


14L


2011. máj. 26. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ciki,mond el a párodnak mi történt és emiatt nem éreznéd jól magadat és nem szeretnél elmenni.
2011. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,Ő is ott volt,amikor történt,de szerinte csak nagyon poénos,ami történt....hát szerintem nem.
2011. máj. 26. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Párod mennyi idős?
2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ciki,hanem aranyos és vicces,az öregasszony meg ha bevarrt seggű,és nem tud nevetni a vicces dolgokon,az az ő baja. Nincs miért szégyenkezned!


25/N

2011. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem volt rajtad ruha 14 évesen??:Omár bocsi de hát az kellett volna..:D
2011. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell felfújni a dolgot.. ez szerintem nem neked ciki hanem a öregasszonynak.


Annyira bunkósának tartom az ilyet.. mért nem tiszteli meg annyival az unokáját, hogy bekopog.

Én simán a szemébe néznék, emelt fővel!

Te meg ne szégyelld magad :)

2011. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy osztályba járunk a barátommal,Ő is 14.
2011. máj. 26. 16:48
 8/9 B.angel ***** válasza:

Semmi ciki nincsn benne! 14 évesen én is ugráltam az ágyon a kedvenc számomra. :)

Az meg, hogy nem volt rajta ruha.. nyilván este volt már. Nem kell kombinálni.

Neked meg azt tanácsolom, ha elhívott, persze, hogy menj el! Nem minden fiú/férfi akar bemutatni a családjának, ez nagy dolog. És ne érezd cikisnek a nagyi előtt sem, amit csináltál. :)

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Becsüld meg a barátodat, hogy be akar mutatni a családjának! :) Menj el nyugodtan, biztos jó lesz, a nagyi meg majd megszeret! :)
2011. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!