Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, hogy lehetne barátokra...

Hol, hogy lehetne barátokra szert tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam, nagyon vágyom egy barátnőre akivel lehetne mászkálni a városban, nevetgélni,komoly doglokról beszélni. Tudtok valami efféle oldalt? Vagy nincs is ilyen? Csak én vagyok ennyi lúzer?


20/L


2011. máj. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, de ha megteheted, ne az interneten keresgess, hanem menjél olyan helyre,ahol ismerkedhetsz.
2011. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincsenek igazi barátaim. Haverok vannak, de az nem olyan. Velük nem lehet megbeszélni mindent, jó volna egy igaz barát! :

Ha van ilyen oldal arra én is kíváncsi lennék!


21/L

2011. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Itt, a családikapcsolatokban...
2011. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Én szintén! Csak ne valami idétlen hely legyen az, amit nem "rendeltetésszerűen használnak"

20/F

2011. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituban vagyok.

Budapesti vagy?

Ha gondolod priviben elküldöm az email címem.

Szerintem egy nagyon normális 19 éves lány vagyok. :)

2011. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Jó kérdés,de én is nagyon vágyom barátokra.


21L

2011. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
én is
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele ahogy te,nekem is vannak haverjaim de igaz,őszinte barátaim nincsenek. Én is szeretnék olyat akinek elmondhatok mindent és nem adja tovább, akivel eljárkálhatok akárhová. Mindig is csodáltam és irigyeltem azokat akik annyira jó barátnők hogy mindent megosztanak egymással, meg tudnak beszélni mindent és soha nem árulják el egymást. Remélem én is találok egyszer egy ilyet. Nem te vagy lúzer csak nehéz őszinte barátokat találni. Engem is érdekelne hogy van-e olyan oldal ami direkt erre van,de nem hiszek abban hogy az interneten igaz barátokat lehetne találni.

18/L

2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek.. Bár én Dunántúlon lakok, nem Pesten.
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy 21 éves lány vagyok, hasonló cipőben járok, nem nagyon vannak barátnőim, mert középsuliban nem voltam vihogós, és nem is szerettem az ilyen nagyon kislányos lányokat, ezért csak 2 barátnőm volt, az egyikőjük időközben elkezdett füvezni, és már nincsen közös témánk, elszívta az agyát, szó szerint, a másikójuk pedig szerintem alkoholista, de tagadja. Nem tudunk úgy találkozni, hogy ne lenne másnapos, vagy aznapos, és csak kocsmában akar talizni....

Szóval én is szívesen ismerkednék, akinek van kedve nyugodtan írjon priviben.

Budapesti vagyok.

Vagy akár találkozhatnánk hármasban is (mármint rajtam kívül írt még egy lány)

2011. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!