Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, hogy lehetne barátokra...

Hol, hogy lehetne barátokra szert tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam, nagyon vágyom egy barátnőre akivel lehetne mászkálni a városban, nevetgélni,komoly doglokról beszélni. Tudtok valami efféle oldalt? Vagy nincs is ilyen? Csak én vagyok ennyi lúzer?


20/L


2011. máj. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 21/42 B.angel ***** válasza:
Na hát, az msn egy borzasztó dolog. Nem is tudom, hányszor sikerült már félreértenünk egymás mondanivalóját a beszédpartneremmel. =/
2011. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Nekem is jól jönne egy barát.. Csak az én helyzetemet még az is nehezíti, hogy a lányokkal nem jövök ki olyan jól..

19/L

2011. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Írok szépen lassan mindekinek. ÉSSS mielött vki megszólná, hogy az msn címem küldöm el, mikor az elöbb leszóltam, közlöm, hogy csak azért az küldöm , mert mégis egyszerübbnek találom mint emailezgetni, de ha valaki mailezgetni szeretne, írjon vissza és felölem az is ok. (:
2011. máj. 26. 17:39
 24/42 B.angel ***** válasza:
17:38-as, mert a lányok többsége kétszínű és ott tesz alá a másik lánynak, ahol csak lehet. Tapasztalatból tudom. Szinte csak fiú barátaim vannak, pedig néha jól jönne egy csajszi, akinek el tudok mondani sok mindent. :) Sokszor lek**váztak már, mert azt látták, hogy csak fiúkkal lógok, de sose érdekelt.
2011. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
El kell keserítselek utolsó. Egy fiú barátod sincs. Mind többet szeretne, vagy te szeretnél többet tőlük. Ha most még nem is, előbb-utóbb ez lesz. A lényeg, nem igazi barátok.
2011. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 B.angel ***** válasza:

Sajnos nincs igazad van. Az igaz, hogy csomó fiú van, aki bevallotta, hogy szerelmes belém, ezért is szakadtunk el egymástól. Viszont miután lett barátnőjük, újra legjobb barátok lettünk. És olyan is volt, akivel soha-de soha nem lett köztünk semmi, mert ő sem, és én sem szerettünk a másikba, mert nem vonzódtunk úgy a másikhoz.

Ne kombináld túl! Vannak fiú-lány barátságok. Nem konzekvens, hogy szerelmesek is leszünk egymásba.

2011. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 B.angel ***** válasza:
- van*
2011. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Ebben biztos nem fogunk egyetérteni, de nem akarom tovább rombolni kérdező "topikját".

Legyen igazad, de ne lepődj, ha meglepetés ér.

Pedig nekem is vannak lány "barátaim". ;)

2011. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 B.angel ***** válasza:
De mit nem értesz azon, hogy nem vonzódunk egymáshoz? Teljesen más karakterek jönnek be neki és nekem is. Sose, egyetlenegyszer sem nézett úgy rám. Nekünk teljesen nyilvánvaló, hogy nem jövünk be egymásnak. A többi barátommal is hasonlóképp vagyunk, mivel van olyan, akinek van csaja, van olyan, aki már kiszeretett belőlem és mégse változott semmi. Azóta is ugyanúgy legjobb barátok vagyunk és mindent meg tudunk beszélni. Ne legyél ennyire "szemellenzős".
2011. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Hmm....irogattam, de 0 felkérés. Ez sem jött be...
2011. máj. 26. 18:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!