Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, hogy lehetne barátokra...

Hol, hogy lehetne barátokra szert tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam, nagyon vágyom egy barátnőre akivel lehetne mászkálni a városban, nevetgélni,komoly doglokról beszélni. Tudtok valami efféle oldalt? Vagy nincs is ilyen? Csak én vagyok ennyi lúzer?


20/L


2011. máj. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hol az a hely??? Ha megtehetném nem interneten keresgetnék :)


Igen Budapesti vagyok.


(Énkérekelnézést, hogy a családi kapcsolatok, egyéb részébe mertem írni, de nem találtam alkalmasabb helyet.)

2011. máj. 26. 17:20
 12/42 B.angel ***** válasza:

B.angel:

Sajnos manapság igazán jó barátokra lelni, nagyon nagyon nehéz. Nekem volt egy pár, de elmartam magam mellől őket, ami hiba volt. Viszont újra nyitottam feléjük, most visszakaptam őket. :)

Egyébként meg én pontosan afféle lány vagyok, akivel lehet beszélni komoly dolgokról, nem arról, hogy milyen színű a körömlakkod, melyik buliba mész legközelebb és ott hány pasival ba***tod meg magad és stb. Azt hiszem érted. :) Oldal, van is, nincs is ilyesmi problémára. Lehet ismerkedni persze, de nem biztos, hogy tartós lesz. Vagy legalábbis ne a facebookon, vagy hasonló oldalakon keresgélj. Illetve, persze ott is lehet jófej embereket megismerni, és lehet, hogy barátok is lesztek, de itt tutira találsz kedves aranyso lányt, aki hasonló problémával küzd.

Nekem tényleg írhatsz privibe, bármikor, ha úgy érzed. :)

L19

2011. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Én sem nagyon hiszem, hogy interneten lehetne ismerkedni, de szerintem discóba sem nagyon lehet :) mert ott sem barátokat talál az ember.

Viszont ha már létezik az internet, nagyon jó lehetőség arra, hogy programokat szervezzünk. :)

2011. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 B.angel ***** válasza:
aranyos* eltévesztettem, elnézést :)
2011. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Aki "engedélyt ad rá" annak irok privátot. Szívesen beszélgetek bárkivel, vesztenivalója egyikünknek sincs :)
2011. máj. 26. 17:26
 16/42 anonim ***** válasza:

Nekem is csak voltak ilyen barátaim, de amikor elköltöztünk elvesztettem őket. Akiket találtam időközben megint elvesztettem, ahogy szétszéledtünk a világban. Most visszaköltöztem Pestre és egyedül vagyok, mint a kisujjam, és utálom az msnes kapcsolatokat.

Irigylem azokat, akiknek sikerül megtartania egy igaz barátot egy életre. Apám barátnőjének van egy ilyenje, egészen kis koruk óta a legjobb barátnők. Vannak ilyen szerencsések.


21L

2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
A 17:15-ös vagyok, 19 éves. Nekem írhatsz :) szívesen venném.
2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :) 17:29 21L
2011. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Nah, igen, az msn...

Nagyooooon, de nagyooon utálom, hogy állandó jelleggel gép elött kell ülnöm ha valakivel beszélni kivánok. Szivesebben sétálnék, ülnék be valahová. A barátság számora sem az msnen való társalgás.

2011. máj. 26. 17:33
 20/42 B.angel ***** válasza:
Nekem is írhatsz, mondom bármikor! ;)
2011. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!