Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végre felvettem msn-re! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre felvettem msn-re! Mit mondhatnék neki hogy azért ne tünjön nyomulásnak? (előtte nem nagyon beszéltünk)

Figyelt kérdés
nemtudom azé az sem jó ha előtte nem nagyon beszéltünk én meg egyből írok neki sokat,"letámadom"!!XDXDmeg most nem akarok a téliszünet végéig várni h élőben is tudjunk beszélni pedig szerintem úgy lenne a legjobb!!
2008. dec. 23. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele ugyanúgy mint bárki mással. Ha vevő a társaságodra, akkor bármilyen hülyeséget mondasz neki, reagálni fog, és nem fél szavakban :) Ha bejöttök egymásnak, akkor menni fog a társalgás, minden sablontéma nélkül is :)
2008. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!