Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik kérdésben volt ez a...

Melyik kérdésben volt ez a történet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Légyszi ne nézzetek tiszteletlenek vagy érzéketlennek, hogy egy ilyen sztorit keresek.


Szóval itt a Családi kapcsolatok témakörben volt egy olyan kérdés, hogy írj ciki/vicces/kínos sztorikat, és abba volt ez benne. Szóval egy fiú írt, hogy elment valakivel egy idős néni temetésére(akit jóformán nem is ismert), és szegényre akaratlanul is rátört a röhögőgörcs, és alig bírta visszafolytani. Az emberek meg azt hitték, hogy kiborult a néni miatt. A végén annyira röhögött, hogy el is vonult a "helyszínről".


Próbáltam már a keresővel megkeresni, de nem találtam. Gondoltam, hátha itt emlékszik valaki rá, és belinkeli a kérdést(azért ez a kategória besorolás is). Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 27. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt. Amiről én írtam az a Családi kapcsolatok kategóriába volt, és válaszként írták meg az írj ciki/vicces/kínos sztorikat(vagy valami ilyesmi című) kérdésre.
2011. máj. 27. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Attól még, hogy itt volt, átrakhatták a modik egy másik topikba. Ne csak itt keresd!
2011. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%EDnos+vicc..


Ezeket lapozgasd át, szerintem közötte lesz!

2011. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de hogy ezen behalsz, az is tuti! :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

08:43: Nem csak itt kerestem, de más kategóriákba sincs meg. Nem hiszem, hogy átrakták, mert én akkor olvastam, amikor már újrakiemelték a kérdést. Amit belinkeltél azok között sincs.


11:17: Már láttam, tényleg jó sztorik vannak benne! :)

2011. máj. 28. 01:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A fenébe, tudom melyiket keresed, de arra sajnos nem válaszoltam, úgyhogy most én sem találom :( Pedig volt benne 1-2 jó sztori. De miért keresed?
2011. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm szeretné megnézni, de már én se találom.
2011. jún. 8. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!