Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző lennék, ha ez miatt...

Önző lennék, ha ez miatt elválnék?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk együtt ,és házaséletünk szinte végképp nincs.

Úgyérzem néha ,hogy ezt így nem fogom birni,és legjobb lenne különválni.


2011. máj. 27. 10:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy miért nincs? Mert nem mind1 azért..
2011. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Ami nem működik, azt nem kell erőltetni. Neked kell tudnod, hogy mit tettetek egymásért, a házasságotokért.Ha nem tudtok, nem akartok javítani már rajta, akkor válj el.
2011. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én próbálkozok javíani a helyzeten,de a férjem nem tesz semmit.Megbeszéljük,aztán minden ugyanúgy folytatódik..

Állítólag nem kívánja annyit a sok stressz miatt.

2011. máj. 27. 10:45
 4/27 A kérdező kommentje:
javítani
2011. máj. 27. 10:46
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Először nem próbálod ki, hogy valahogy enyhítsd a rá nehezedő nyomást?

Ne érje otthon stressz, kicsit hagyni néha aludni hétvégenként, egyszer-egyszer békén hagyni, pl. hadd legyen egyedül otthon, megnéz egy meccset, kap hozzá egy sört, meg áthív pár havert, ha van ilyen ismerőse. Te meg elmész addig napozni egy parkba, vagy ha van gyerek, akkor a játszótérre.

Amikor veled van, az legyen a nap fénypontja, a biztos pont, ahová jó hazatérni.


Esetleg egy nyugtató teát is kipróbálhattok, vagy együtt eljárni esténként futni, hogy levezesse a feszültséget, és addig is együtt vagytok.


Ha sok a stressz, és nagyon fáradt, akkor az édeskevés, ha benyújtod az igényed a több szexre, de a kiváltó ok megmarad.

A férfi meg kényszerből nem tud szexelni. A nő nem lehet olyan fáradt meg ideges, hogy egy öt percet ne tudna nyugton hanyatt feküdni, de neki ugye nem áll fel. :S


Arra hajlandó, hogy mondjuk este rád szán egy pár percet, és legalább neked jó legyen? Ezzel is ki lehet húzni egy darabig.


Ha csak ennyi a gond a házasságotokban, akkor nem érdemes elválni, és igen: szerintem ez önzőség!

2011. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
Ha már régóta ez a helyzet,és a férjed nem is akar változtatni,akkor válj el. Ha csak néhány hónapja van ez,várj még,és beszélj vele újra.
2011. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Ha férjem és köztem nem lenne szex, de szeretném, akkor eszembe sem jutna elválni!

Vonzódsz még hozzá egyáltalán? Szereted?

Mert lehet, hogy már nem is szereted őt, akkor meg nincs sok értelme a házasságotoknak.

De csak szexhiány miatt elválni, nekem nem túl logikus.

2011. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

2-3 éve már,mostanra ott tartunk hogy 2 havonta van szex,de ha rajta múlna talán még annyi se lenne.Egy kisfiunk van.

Sokszor hagyom őt pihenni ,szinte minden hétvégén kiviszem a gyereket,ha otthon van,és ő maga van pihenhet,vagy amit akar.

2011. máj. 27. 10:57
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a házassághoz hozzá tartozik a szex is,és elég rossz érzés,ha mindig elvagy utasítva.
2011. máj. 27. 11:00
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Igen, rossz érzés lehet, ezt elismerem.

De nekem ez még nem válóok.

Mondd el neki a kétségeidet, különben soha nem lesz jobb. Nyugodtan "fenyegesd meg", ha másképp nem jön rá, hogy mit veszíthet, de azért nekem furcsa, hogy egy pasi nem kívánja a szexet! Lehet, hogy valami komolyabb probléma van, ki kellene nyomozni, hogy mi a baj. A stresszen pedig lehet javítani! Tudom, hogy nehéz, de lehet!

Ha pedig már elhidegültél te is tőle, akkor nincs miről beszélni.

2011. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!