Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményetekre lennék kíváncsi?

A véleményetekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Most végzős vagyok és azon gondolkodom, h hova illetve, melyik egyetemen folytassam tanulmányaimat? Az eltére gondoltam, az Óvodapedagógiára gondoltam, mert szívesen lennék óvónő és vigyáznék a gyerekekre, köztük olyan jól érzem magam és jól elvagyok velük :) De van egy kis beszédhibám, nem mindig lehet észre venni, szval kissé selypítek és hát most e-miatt teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek hagyjam az egészet?
2011. okt. 4. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

"A véleményetekre lennék kíváncsi?"


Igen.

2011. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tegnap mondták, hogy mennyi tanárt/nevelőt fognak elbocsátani jövőre.. Válassz valami használható szakmát.
2011. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem akadály, de azt azért tudd, hogy egy óvónőnek nem az a feladata, hogy vigyázzon a gyerekekre és jól ellegyen velük.
2011. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon kevés tanár, és óvónő van aki a gyerekek szeretete miatt választja a szakmát...és épp ezért kel neked elvégezned a főiskolát/egyetemet. Szükségünk van odaadó nevelőkre!!! a jól végzed a dolgod hidd el munkád is lesz... ( de azért a biztonság kedvéért tegyél le valami OKJ-s képzést is, csak egy félévet kel halasztanod miatta )
2011. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andizsuzsi ***** válasza:
68%
De, óvónőnél akadály. Alkalmassági felvételi van, ahol beszélgetni is kell, a beszédhibát pedig kiszúrják. Gondold el, neked kellene a beszédhibás lurkókat fejlesztened.
2011. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van alkalmassági felvételi, mesét kell elolvasni, pszichológiai alkalmassági, stb...

Mellé eléggé telített a piac ezen a téren.

2011. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

első vagyok.


Miért lettem lepontozva, amikor a kérdésre válaszoltam?

2011. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ, akkor azt hiszem marad Szeged... Utolsó, nem Én pontoztalak le :)
2011. okt. 4. 14:58
 9/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Talán mert kicsit? cinikus voltál. Amúgy nem én voltam, én is szoktam néha így reagálni.
2011. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az elsőnek: nem tudom :(Nekem Kecskeméten nem volt "alkalmassági beszélgetésem" felvettek és kész....(csak otthagytam)

És a beszédhibás gyerekek fejlesztése a logopédus feladata, az óvónőé a felismerés...

2011. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!