Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan kellene viselkednem?

Most hogyan kellene viselkednem?

Figyelt kérdés

Parommal 9eve vagyunk egyutt van egy kislanyunk is.Szepen elunk,szeretjuk egymast egy bibi van.A sexualis eltunk megromlott 5eve kb,a menyisege az meg oke,azt megbeszeltuk,a minoseggel vannak gondok.

Mult hetvegen egyutt voltunk es hat nem olyan voltam mint szoktam,kicsit szenvedelyesebbre sikerult a dolog.

Beszelgettunk es feljott tema amikor elmondtam hogy nagyon szegyellem magam,parom szerint nincs miert.

Azota tokre mas lett,allandoan bujik,simogat,olelget en meg zavarban vagyok.Kerdeztem mi tortent azt mondja nagyon szeret es ennyi.

Azt erzem hogy az a bizonyos egyuttlet lett ra ilyen hatassal,de most mit csinaljak?Felek elvarja tollem hogy megint olyan legyek,de egyreszt en szegyellem masreszt lovesem sincs honnan jott ez elo belolem.

Rosszabb vagyok mint egy tini...


2011. máj. 27. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát éppen most javul meg a minősége, el ne rontsd már, csajszi!! :-)) Szerencsés vagy, mert sokan összetennék kezük-lábuk, ha egyszerre csak rájuk törne a megoldás (őrjítő nemi vágy képében). Valószínűleg ezt a tüzet hiányolta a férjed, most pedig zöld az út a szerelmeteknek. Legyél tini, egy percig se szégyelld magad, így kell ezt csinálni! :-))
2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem akarj közben "viselkedni" hanem engedd el magad - ez az, ami a párodnak annyira megtetszett, hogy nem fogtad vissza magad.
2011. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Örülj a helyzetnek, ne szégyeld magad. Élvezd ki a párod figyelmét, szerelmét.

Sokan irigyek lennének rád hidd el, hogy ilyen gondod van 9 év után :D.

Nem hiszem, hogy elvárja tőled, hogy ezután is ilyen legyél, de megteszi, amit tud, hogy előcsalogassa. Eddig is szeretett, ha nem ilyen voltál, ezen ne görcsölj.

Az már érdekesebb, hogy nem tudod, ez honnan jött elő belőled. Szerintem ezzel kellene foglalkoznod inkább. Lehet, hogy eddig nem engedtél szabad utat az érzéseidnek és ez most megtörtént. Ha így van, akkor eddig ezt miért hagytad ki?

2011. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

"kicsit szenvedelyesebbre sikerult a dolog. "

Mert mi történt, ezt lehet tudni? Anélkül nehéz megítélni...

És melyik vagy, F vagy N?

2011. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Bármit is csináltál,ne szégyelld magad!A férjednek jó,neked is jó,mi kell még?
2011. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ráébredt, hogy mégsem vagy egy unalmas háziasszony, hogy több is van benned, csak eddig ô nem volt képes ezt elôcsalogatni. Na, hát most igyekszik..
2011. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek a hozzászólókkal!a tüzet nap mint nap ápolni kell,szerencséd,hogy nem aludt ki!!Inkább használd ki a változást!Ha napközben eszedbe jut valami "malacság" írd meg neki sms-ben.Ha egy szép jelenetet láttok tévében,kérdezd meg:Jó lehet?Kipróbáljuk? Szexi fehérnemű..gyertya.. illat...nem mindenkinél jön be.de egy próbát megér.Ha nézed a Barátok közt-öt, a Juli és az András nagyon édesek,ahogy megélik az újra lángolást.Szégyelni nincs mit.Nem csupán gyermeknemzésre való!
2011. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

No vagyok.

A parom elott nem volt pasim csak egy,vele ket alkalom volt csak,igy gyakorlatilag semmit nem tudtam a sexrol,1,5evig tartott hogy eljusunk arra szintre hogy nekem is jo legyen.Azan jott egy hosszu idoszak(4ev)amikor a sex ez eszkoz volt szamunkra hogy elerjuk azt amire vagyunk.

Hogy miert szegyellem magam?nemtudom,tegnap is ramnezett olyan szerelmesen en meg bepirultam:)


A szenvedelyess mindenkinel mast jelent,gondolom masoknal normalis de nalunk az nagy szo hogy ravetem magam es elfogott valami olyan vagy hogy majd szetszedtem szegenykem,ezt nem tudom megfogalmazni.

2011. máj. 27. 13:51
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

En is voltam màr ilyen helyzetben, mint te. Sajnos a gàtlàsok sokszor az emberben erõsebbek.

Próbàld meg ne szégyellni, és ùjra belevetni magadat.

2011. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

"hogy ravetem magam es elfogott valami olyan vagy hogy majd szetszedtem szegenykem"


Hát én is kifejezetten örülnék ennek a férjed helyében. :)

Nincs mit szégyellni ezen.

2011. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!