Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HOgyan kellene viselkednem?

HOgyan kellene viselkednem?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi az életemben,aki csak kihasznált,azt hittem ez kölcsönös szeretet.DE tévedtem.Nagyot csalódtam benne,mert nem beszél már velem,ezt meg is értem de meg se köszönte amit érte tettem,azt se mondta szép volt,jó volt.Csak csendben lelépett,nem is válaszolt az smsmre.Most hogyan viselkedjek?Emésszem meg magamban?
2011. aug. 27. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, probald megemeszteni magadban, probald lezarni. Semmi esetre se keresd szerintem. Ha meg valahol veletlenul osszefuttok, arra se meltasd hogy egyeltalan ranezz, koszonesrol nem is beszelve.


26L

2011. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy smst írtam neki.Többet nem és nem is akarok.FAcen se írtam rá,de lehet onnan is letörlöm.AZ fáj a legjobban hogy érett felnőtt férfinek hittem.Hiszem jóval 30 felett jár.
2011. aug. 27. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat ugy latszik, hogy vannak ilyen ferfiak....az ilyenekkel egyszeruen nem kell foglalkozni. Mennyi idejig voltatok egyutt? Remelem nem sokat.


elozo voltam

2011. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 éve ismerem,és 1.5 évet voltunk igy együtt távkapcsolat volt,csak néhány 7végét töltöttünk együtt.De sose lett kimondva hogy együtt.Nem voltak szerelmes szavak.Kicsit egyoldalú volt.Ő úgy mentem bele hogy ő mást szeret még.
2011. aug. 27. 10:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy mentem bele hogy ő mást szeret.
2011. aug. 27. 10:24
 6/10 anonim válasza:
Te vagy , Judit?
2011. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem.Miért hasonló történeted van?
2011. aug. 27. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:
ha elmondta hogy mást szeret és úgy jöttetek össze akkor elég korrekt volt a csávó, nem hazudott és nem is vert át
2011. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
keress valaki mást , bőven van választék :)
2011. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miert csodalkozol? Sok ember van, nok is, akik elfelejtenek valamit megkoszonni. Nem is kell ahhoz hogy kapcsolat legyen. Latod, ezert nem mukodik egy tavkapcsolat. Altalaban, csak ugy hogy nem is szamitod egy kapcsolatnak, csak hebe-hoba osszejoves, ami lesz, lesz.
2011. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!