Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek Neki?

Szerintetek mit vegyek Neki?

Figyelt kérdés
Ő 19 éves csaj, valami ajándékötlet kéne. Első randink volt tegnap, jövhét csütörtökön találkozunk legközelebb.
2011. máj. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
halacskát
2011. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak most randizgattok és nincs semmi különös alkalom (szülinap,névnap),akkor semmi ajándék nem kell. Max vigyél egy szál virágot vagy csokit. Én biztos hülyén néztem volna anno ha második randin egy srác ajándékkal állít oda. Egy egyszerű szál virág (nem csokor) vagy egy kis csoki viszont jól esett volna.


31/N

2011. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno kaptam egy ilyen barátság karkötőt, kis vékonyka volt, de nagyon örültem neki, pedig 27 évesek vagyunk, szóval idősebbek. Nem volt drága, sőt, a története szerint ingyen volt, de jól esett, hogy magának is vett, és úgy éreztem ettől, mert mindketten felraktuk, hogy fontos vagyok neki.
2011. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ez amúgy egy éve volt. Most lakáskulcsot kaptam nemrég;-)
2011. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!