Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok ha a lányotok...

Hogy fogadnátok ha a lányotok beállítana egy füves, fekete külföldi nála 7 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 16:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lány esetén akkor jobb az óvatosság, főleg ha a srác "csak úgy van". Lehet, hogy később sem fog többet szívni, de rendes munkája sincsen, az azért már gond.

Meg azért nem ártana ha az ember többet tudna róla, például a családjáról. (Milyen emberek ők.)

2011. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%
Kivágnám, mint macskát szarni. Nem engeném, hogy tönkre tegye az életét 16 évesen!
2011. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudod, hogy füvezik? Spanglival a szájában állított be, vagy mi? Esetleg azzal kezdte a bemutatkozást, hogy "Helló, Bob vagyok és füvezem" ?

Amúgy 1 héten egy szál füves cigi az semmi.

Hét évvel idősebb. Hát, egy 16 éves lány esetében az még lehet sok, de nem vészes.

Ha meg az zavar, hogy fekete, akkor meg veled vannak gondok.

L/24

2011. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

páros lábal rúgnám ki a szerecsent! a lányomnak meg tartanék egy kis fejmosást.


bár én úgy nevelném, h ilyen semmirekellőkkel lehetőleg ne álljon szóba.

2011. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát hogy füvezik azt onnan tudom hogy a lányom elmondta.De azzal nincs bajom hogy fekete...a családjáról annyit tudok hogy 7 testvére van mind külföldön..Csak kiváncsi voltam a véleményekre de nem fogom leértékelni vagy éppen felpontozni a válaszát..
2011. máj. 27. 18:02
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
semmi baj nincs azzal, hogy fekete, sem azzal, hogy 7 évvel idősebb. a fű meg egy olyan dolog, hogy azt okosan is lehet csinálni. lehurroghattok, de a szomszéd pistabá sem alkoholista csak mert esténként barátok közt közben bever egy sört és elalszik. a füvesek ugyanez. 1-1 spangli nem teszi drogossá, és a fű nem okoz függőséget, mint az alkohol, vagy más szintetikus drog. nem azt mondom, hogy helyes, hanem azt, hogy ne az elszorított vénás hányásában fetrengő kép ugorjon be. én is füveztem már, és 2-3 havonta bele-beleslukkolgatok, pedig csak egy átlagos fodrászlány vagyok. viszont van olyan ismerősöm, aki jó kis öltönyös helyen dolgozik, baromira jól keres, rendben van az élete, felesége van, és néha az erkélyen elszív 1-1 spanglit. a fű nem viccből legális hollandiában. jártál már ott? nagyon kiegyensúlyozottak az emberek. nincsenek csövesek, nincsenek agresszív alkoholisták. gyönyörű, tiszta városok vannak helyette, és kedves bicikliző lakosok. ezt csak tényleg azért mondom, hogy a fűhöz ne úgy viszonyulj, mint a többi droghoz. hidd el, ha azt mondaná a lányom, hogy vodkázik a srác, jobban megijednék, mintha azt mondaná, hogy füvezik. ha intelligens, akkor ez sem jelent problémát.
2011. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

Nekem több barátnőm járt már fekete sráccal, mind 15-16 évesen, de senki nem járt szerencsével. Volt akit átvágott a párja és elszökött az országból, és olyan is volt, ahol teherbe esett a lány, megszületett a baba, aztán később gondolkodott hogy ennek talán nem akkor lett volna ideje.. Fogalmam sincs, mivel zavarják meg ezek a pasik a lányok fejét:) Mindenesetre számomra az lenne aggasztó, ha külföldi - tehát bármikor köddé válhat - valamint hogy füvezik. Ugyan ne meséljem már nekem senki arról, hogy tök jó dolog hetente szétszívni az agyát.. Nyilván aki ezt mondja, az maga is csinálja/csinálta. Ettől még függőség, mint az alkoholizmus, vagy szerencsejáték.. Aki ilyesmihez folyamodik, az gyenge, befolyásolható jellem szerintem, aki nem képes saját magát boldoggá tenni, nem találja a helyét, ezért várja máshonnan a megoldást. A lányod szempontjából mellékes, ha nem viszi őt is magával, és nem nyúlnak keményebb drogokhoz. 7 év.. hát igazából nem ideális, de nem is durva. Ha 40-50 éves lenne a pasi, akkor megérteném az aggályokat..

Hogy mit szólnék hozzá? Csodálkoznék, és remélném hogy a lányomnak megvan a magához való esze, védekeznek és komolyabb gondolkodásra bírja a fiút. De ha tényleg okos lányod van, akkor a következő években egészen másra fog koncentrálni, mint családalapítás, évek alatt pedig még sok minden történhet, a fiú is változhat, szakíthatnak, bármi. Úgyhogy a helyedben közölném a lánnyal, hogy bízom benne, elfogadom a választását, elég okosnak tartom, hogy vigyázzon magára. Így egyrészt a lányod nem fog titkolózni és sokkal felelősebben fog gondolkodni (hiszen ha már feltételezed róla, hogy jó döntéseket hoz, nyilván meg is akar felelni az állításodnak..), továbbá bizalommal fordul feléd probléma esetén.

2011. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
18:18 - aki néha-néha spanglizik, az függő és a problémáit oldja meg így? Miért, te ha iszol, az csak függőségből és problémamegoldás miatt van?
2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
épp ezt mondtam, hogy nem.
2011. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
jajj, bocs, én az előtte levő voltam, elnéztem :)
2011. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!