Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok ha a lányotok...

Hogy fogadnátok ha a lányotok beállítana egy füves, fekete külföldi nála 7 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 16:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:54


gyönyörű vagy. gratulálok a felfogásodhoz. hidd el, te sokkal gázabb vagy, mint ez a csóri srác, csak mondom. neked kéne fejmosás ;)

2011. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
az meg, hogy nincs munkája, nem elítélendő. iszonyatosan nehéz ma magyarországon munkát találni. hát még, ha fekete bőrű vagy. itt még azért javában megy a rasszizmus sajnos.
2011. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

Pánikba esnék, mindenki ezt teszi.

Szerintem örülj neki, hogy a lányod ilyen őszinte veled, van olyan szülő-gyerek kapcsolat ahol el sem mondaná a lány, hogy hét évvel idősebb pasija van, azt meg pláne nem, hogy füvezik.

Reménykedj abban, hogy az elmúlt 16 évben minden tőled telhetőt megtettél és a lányod elég értelmes, így ha tényleg nem hozzá való előbb utóbb rájön.

Addig én azt tenném, hogy ha találkozol a sráccal mindig legyél vele nagyon udvarias, de nem barátkozós, a lányodnak meg se jót se rosszat ne mondjál róla, kivéve ha a véleményedet kérdezi.

2011. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Engem az zavarna, hogy füvezik és nem dolgozik. Szóval nem engedném, hogy a lányom egy kábítószeressel legyen.
2011. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2011. máj. 27. 20:47
 26/27 anonim ***** válasza:
70%

Látom le lettem pontozva (tudom, hogy nem a kérdező volt).

Én is szoktam füvet szívni, egy héten egyszer-kétszer és NEM VAGYOK DROGOS.

Hihetetlen, hogy ebben az országban az emberek annyira beszűkült látókörűek, hogy egyből ledrogosozzák azt, aki füvet szív néha, miközben fogalmuk sincs róla, hogy a marihuána mi fán terem.

Tudnék mesélni, hogy miket hallok egyesektől ebben a témában (jellemzően persze mindig azok a "legokosabbak, akiknek tényleg gőzük nincs a dologról, csak meghallják, hogy "fű" és egyből egy lecsúszott drogos villan be nekik).

Szóval nem vagyok "lecsúszott" és "zombi", mert füvezem néha és (figyelem meglepő lesz) de függő sem vagyok.

Egyetemre járok és teljesen átlagos, életvidám ember vagyok.

Amúgy megsúgom, hogy az alkohol sokkal károsabb, mint a fű, mégis sokan fogyasztják, ha mondjuk buliznak, vagy csak úgy otthon borozgatnak a párjukkal, akkor ők is alkoholisták?

Gondolkozzunk már egy ici-picit!

L/24

2011. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
énis le lettem pontozva :))) nevetséges. még jó, hogy az volt a kérdés, hogy ÉN hogy reagálnék. az ÉN véleményemet miért bíráljátok? a válaszom hasznos volt.
2011. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!